V krásném slunečném počasí proběhlo v Bělském lese 2. kolo Běžeckého poháru. Trať byla opět netradiční - jeden až dva okruhy na pilinové dráze se seběhem a následným výběhem do kopečka. Všichni závodníci se s tím ale popasovali výborně a každý si odnesl kromě sladkosti i hluboký běžecký zážitek. První tři získali i speciální medaili.

Zvítězili: Victorie Šteflová, Lukáš Bouchal, Nela Teslová, Filip Jarolím, Sára Navrátilová, Filip Červenka, Petra Jančarová a Adam Feranec.

V příloze tabulka s celkovým pořadím, výsledky budou následovat.

Příští kolo proběhne netradičně ve čtvrtek 15. června, tentokrát na vítkovickém stadionu na tratích 600 a 1000m. Bude možno použít tretry. Těšíme se na vás.