Aktuality tréninkové skupiny Ivety Myslivcové - ročník 2006 út+čt

TRÉNINKY od 2.11.

Vážení rodiče,

jak už jsem psala, od 2.11.2017 do odvolání budou tréninky probíhat vevnitř.

- ČTVRTKY tělocvična, adresa: ZŠ Kapitána Vajdy (speciální škola), je to stejnojmenná ulice, tramvaje č. 11, 15, 6. Sraz v 15:20 hod. před branou u školy. Kdyby se někdo zpozdil, zavolat nebo zabouchat na zadní dveře. Boty na přezutí s sebou.

- ÚTERKY atletický tunel, zastávka SPORT ARÉNA, tramvaje č. 2,7 pak to projdou kolem hotelu Puls. Autem z ulice závodní, odbočit k hale, potom je to ul. Starobělská, objede se to celé zezadu jakoby, potom tam jsou prosklené otevírací dveře, do těch děti vejdou, vyzují si boty a jdou vpravo do atletického tunelu, kde jsou šatny. Co se týče oblečení, do tunelu, tak dlouhé kalhoty (elasťáky), triko, nějaká lehčí mikina nebo triko s dlouhým rukávem.

Časy tréninků zůstávají stejné, začátek 15:30 (už převlečení, nachystaní)-17:00hod.

Jinak velkou část listopadu kvůli mé pracovní vytíženosti bude s dětmi trenérka Kristýna Opatřilová, tel. 732 810 116.

Dále žádám o vyplnění registrace do Českého atletického svazu, které jsem dětem dávala cca 2 týdny zpátky. Bez tohoto přihlášení děti nemohou od ledna závodit.

Děkuji za pochopení, Ivet M.

Trénink 26.10.

Vážení rodiče,

i když většina dětí mi sdělila, že máte jiné plány přes podzimní prázdniny, tak pár z nich se přihlásilo, že na trénink přijdou, tudíž já na stadioně ve čtvrtek budu v 15:30 hod.klasicky na rozcvičováku, kdo přijde, přijde. Jinak si užijte s dětmi volna.

Ivet M.

Trénink 19.10.

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 19.10. bude s dětma trenérka Kristýna Opatřilová, nicméně to je jediná změna, jinak zítra i ve čtvrtek, klasicky na rozcvičovacím stadioně.

Předběžně od 2.11. by měla být k dispozici jak tělocvična v Ostravě- Zábřehu na ul. Kapitána Vajdy, tak atletický tunel ve Vítkovicích. Časy tréninků zůstanou stejné, ve čtvrtky budeme chodit do tělocvičny, v úterky do tunelu. Info ještě dodám.

Díky, Ivet M.

Trénink 28.9.

Vážení rodiče,

tím, že ve čtvrtek je státní svátek a máte už jiné plány, někteří mají prodloužený víkend a moc by se nás nesešlo, čtvrteční trénink RUŠÍM. Nezapomeňte na zítřejší závody.

3.11. je pak finále tohoto poháru, zase je to místo tréninku a s největší pravděpodobností se nebudu moct zúčastnit, takže se s dětma rocvičí Krista. 

Od 5.11. už normální režim.

Díky, Ivet.

Trénink 21.9.

Dnes 21.9. trénink zkrátíme, končit budeme v 16:30. Pokud kapacita dovolí, schováme se pod tribunou, sraz ve stejný čas, na stejném místě, díky Ivet M.