Propozice závody

11.2. so Kids Athletics Poruba

KIDS ATHLETICS PORUBA 2017

Atletická hala Ostrava - sobota 11.2.2017

 

Přihlášky do středy 20:00, startovné neplatíme

Vedoucí akce Jakub Ševčík

Časový pořad:

10:00 60 PŘEK-R D 04-05 KOULE 3kg H 04-05 VÝŠKA F H 02-03

10:10 60 PŘEK-R H 04-05 DÁLKA D 04-05

10:25 60 PŘEK-R D 02-03

10:35 60 PŘEK-R H 02-03

10:50 60 M R D 06-07

11:05 60 M R H 06-07 DÁLKA H 04-05 KOULE 4kg H 02-03

11:20 60 M R D 04-05 VÝŠKA F D 02-03

11:35 60 M R H 04-05

11:50 60 M R D 02-03

12:05 60 M R H 02-03 DÁLKA H 06-07 KOULE 3kg D 02-03

12:20 60 PŘEK-F D 04-05

12:30 60 PŘEK-F H 04-05

12:40 60 PŘEK-F D 02-03

12:50 60 PŘEK-F H 02-03 VÝŠKA F D 04-05

13:00 60 M F D 06-07

13:10 60 M F H 06-07 DÁLKA D 06-07 KOULE 2kg D 04-05

13:20 60 M F D 04-05

13:30 60 M F H 04-05

13:40 60 M F D 02-03

13:50 60 M F H 02-03

14:10 800 M F D 06-07 DÁLKA H 02-03 MEDIC 1kg H 06-07 VÝŠKA F H 04-05

14:25 800 M F H 06-07

14:40 800 M F D 04-05

14:55 800 M F H 04-05 DÁLKA D 02-03 MEDIC 1kg D 06-07

15:10 800 M F D 02-03

15:25 800 M F H 02-03

15:40 300 M F D 02-03

15:55 300 M F H 02-03

3.2. pá MMaS žactva

MISTROVSTVÍ  MORAVY  A  SLEZSKA   STARŠÍHO A MLADŠÍHO ŽACTVA  V  HALE 

Pořadatel :     z  pověření moravských KAS technicky zajišťuje AK SSK Vítkovice.

Datum a místo konání: pátek 3.února 2017 od 10.00 hodin, Atletická hala

Ostrava-Vítkovice.

Ředitel  závodů :                               Oldřich Zvolánek

Hlavní  rozhodčí :                              Rudolf Šimek

Technicko–organizační delegát:        Vladimír Černý

Přihlášky:  u svých trenérů dle jejich výběrů do úterý 31.1.

Při podávání přihlášek je nutné vyplňovat v každé disciplíně dosažený výkon.

Startují starší žáci a žákyně ročníků 2002-2003 a mladší žáci a žákyně ročníků 2004-2005. NEPŘIHLAŠUJTE PŘÍPRAVKY, NEBUDOU PŘIPUŠTĚNI KE STARU!

 

Seznam závodníků, kteří nebudou z kapacitních důvodů haly vybráni, bude k dispozici na webové stránce www.ssk-vitkovice.cz ve čtvrtek 2.února 2017.

Závodní kancelář:    bude otevřena od 8.30 hodin.  Prezentace před disciplinou u rozhodčích.

Technické ustanovení :

a) do finále v bězích na 60m a 60m př.  postupuje vždy  8 závodníků s nejrychlejšími časy.

V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase rozběhu

b) při společném závodu více kategorií v dálce postupuje do finále nejlepších 8 závodníků bez ohledu na kategorii

Upozornění:  Na plochu atletické haly mají přístup pouze startující závodníci a závodnice. Trenéři mají přístup do vyhrazených prostor u skoku vysokého a vrhu koulí. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Vyhlašování: medaile a diplomy   budou  předávány ve vyhrazeném prostoru na tribuně. 

Disciplíny:      60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000m(žáci), tyč, dálka, výška, koule Základní výšky budou stanoveny na místě.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu, dále možnosti přesunu soutěží ve skoku dalekém nebo skoku vysokém do atletického tunelu na základě provedené konečné prezentace.  

  Časový pořad:

10.00 60 m př. MŽky R    tyč Žci    výška MŽky    dálka SŽky    koule MŽci
10.10 60 m př. MŹci R
10.25 60 m př. SŽky R
10.35 60 m př. SŽci R
10.50 60 m MŽky R
11.05 60 m SŽky R                                                      koule SŽci
11.20 60 m MŽci R
11.35 60 m SŽci R                 výška MŽci         dálka SŽci
11.50 60 m př. MŽky F
12.00 60 m př. MŹci F    tyč Žky
12.10 60 m př. Žky F                                                koule MŽky
12.20 60 m př. SŽci F
12.30 60 m MŽky F
12.40 60 m SŽky F
12.50 60 m MŽci F
13.00 60 m SŽci F                   výška SŽky
13.10 800 m MŽky
13.20 800 m SŽky                                         dálka MŽky
13.30 800 m MŽci                                                        koule SŽky
13.40 800 m SŽci
13.50 300m MŽky
14.00 300m SŽky
14.10 300m MŽci
14.20 300m SŽci
14.40 3000 m SŽci
15.10 1500 m MŽky+SŽky         výška SŽci          dálka MŽci
15.25 1500 m MŽci+SŽci
15.40 150 m MŽky
15.50 150 m SŽky
16.00 150 m MŽci
16.10 150 m SŽci
16.25 4x200m MŽky+SŽky
16.40 4x200m MŽci+SŽci

14.-15.1. so +ne MMaS ve vícebojích

Časový pořad - sobota 14.1.2017

10.00   60m př. Žky

10.10   60m př. Dky

10.20   60m př. Jky+Ž                       

10.45                                      výška Žky A+B

11.00   60m      Žci

11.10   60m     Dci     

11.20   60m     Jři+M

11.30                                       dálka Žci+Dci

11.45                                                                         koule Žky A

12.45                                      výška Jky+Ž+Dky      koule Žky B

13.00                                            dálka Jři+M

13.30                                                                         koule Ž+Jky+Dky A

14.15                                                                         koule Ž+Jky+Dky B

15.00                                                                         koule Žci+Dci

15.00                                                      dálka ŽkyA+B

16.00                                                       dálka Jky+Ž+Dky

16.00  výška Žci+Dci            koule Jři+M

17.00   800m Žky+Dky

17.30   800m Jky+Ž               výška Jři+M   

                       

Neděle 15.1.2017

10.00   60m př. Žci

10.10   60m př. Dci

10.40                                      tyč Žci+Dci

11.00   60m př. Jři                 

11.10   60m př. M                             

11.30   chůze 3000m Jky+Dky+Žci+Žky

12.00   chůze 5000m Jři+Dci                         tyč Jři+M                   

13.00   Vložený závod 800m                                                                       

13.15 Vložený závod 1500m                                                                                

13.30   Vložený závod 300m

14.00   1000m  Žci+Dci                                                                   

15.30   1000m Jři+M                                                                          

 

8.1. ne Krajský přebor žactva

OTEVŘENÝ  PŘEBOR  MORAVSKOSLEZSKÉHO  KRAJE  STARŠÍHO A MLADŠÍHO ŽACTVA  V HALE

Pořadatel :    AK SSK Vítkovice.

Datum a místo konání: neděle 8.ledna 2017 od 10.00 hodin, Atletická hala Ostrava

Přihlášky: u svých trenérů do čtvrtku 5.1.

Startují starší žáci a žákyně ročníků 2002-2003 a mladší žáci a žákyně ročníků 2004-2005. 

Závodní kancelář:    bude otevřena od 8.00 hodin. 

 

Technické ustanovení : do finále v bězích na 60m a 60m př.  postupuje vždy  8 závodníků s nejrychlejšími časy. V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase rozběhu

Vyhlašování: medaile a diplomy budou  předávány ve vestibulu haly u hlavního vchodu.

Disciplíny: 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000m(žáci), tyč, dálka, výška, koule Základní výšky budou stanoveny na místě.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu, dále možnosti přesunu soutěží ve skoku dalekém nebo skoku vysokém do atletického tunelu na základě provedené konečné prezentace.  

 

Časový pořad:

10.00     60 m př. MŽky R       tyč Žci               dálka SŽci      koule MŽci

10.10     60 m př. MŹci  R

10.25     60 m př. SŽky  R                                                                 

10.35     60 m př. SŽci  R

10.50     60 m  MŽky  R     

11.05    60 m SŽky     R                                                             koule SŽci

11.20     60 m      MŽci   R                    dálka MŽci    

11.35     60 m       SŽci    R       

11.50     60 m př. MŽky F       

12.00      60 m př. MŹci  F                    tyč Žky

12.10      60 m př. SŽky  F                                                          koule MŽky

12.20      60 m př. SŽci  F

12.30      60 m       MŽky  F                                                                

12.40      60 m       SŽky  F

12.50      60 m       MŽci F                     dálka SŽky

13.00      60 m       SŽci F

13.10      800 m    MŽky                      výška MŽky+SŽky

13.20      800 m     SŽky           

13.30      800 m     MŽci

13.40      800 m     SŽci

13.50      300m      MŽky                                                                                

14.00      300m     SŽky

14.10      300m      MŽci                                                                                 

14.20      300m     SŽci                       dálka MŽky                 koule SŽky
14.30      3000 m  SŽci              

14.50      1500 m   MŽky+SŽky            výška MŽci+SŽci

15.05      1500 m   MŽci+SŽci                        

15.20      150 m    MŽky          

15.30      150 m     SŽky

15.40      150 m    MŽci           

15.50      150 m     SŽci

17.12. so Vánoční hala staršího žactva

VÁNOČNÍ HALA STARŠÍHO ŽACTVA 2016

Datum a místo konání: sobota 17.prosince 2016 od 10.30 hodin, Atletická hala OstravaVítkovice.

Ředitel závodů : Oldřich Zvolánek

Hlavní rozhodčí : Dana Kopcová

Technicko – organizační delegát: Vladimír Černý

Přihlášky: u svých trenérů do středy 14.12.

Technické ustanovení : a) do finále v bězích na 60m a 60m př. postupuje vždy 8 závodníků s nejrychlejšími časy. V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase rozběhu

Vyhlašování: medaile a diplomy budou předávány po ukončení každé disciplíny. Disciplíny: 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000m(žáci), dálka, výška, koule. Základní výšky budou stanoveny na místě.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu na základě provedené konečné prezentace.

Časový pořad:

10.30 60 m př. Žky R      tyč Žci   výška Žky dálka Žci   koule Žci

10.45 60 m př. Žci R

11.00 60 m Žky R

11.20 60 m Žci R

11.40 60 m př. Žky F

11.50 60 m př. Žci F                                                    koule Žky

12.00 60 m Žky F

12.10 60 m Žci F            tyč Žky      výška Žci           dálka Žky

12.20 800 m Žky

12.35 800 m Žci

12.50 300m Žky

13.10 300m Žci

13.30 1500 m Žky

13.40 1500 m Žci

13.50 150 m Žky

14.05 150 m Žci

14.20 3000m Žci

14.35 4x200m Žky

14.45 4x200m Žci

16.12. pá Vánoční hala mladšího žactva

VÁNOČNÍ HALA MLADŠÍHO ŽACTVA 2016

Datum a místo konání: pátek 16.prosince 2016 od 15.00 hodin, Atletická hala Ostrava Vítkovice.

Ředitel závodů : Oldřich Zvolánek

Hlavní rozhodčí : Danuše Vandrolová

Technicko – organizační delegát: Vladimír Černý

Přihlášky: do středy u svých trenérů

Závodní kancelář: bude otevřena od 13.30 hodin.

Technické ustanovení : a) do finále v bězích na 60m a 60m př. postupuje vždy 8 závodníků s nejrychlejšími časy. V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase rozběhu

Vyhlašování: medaile a diplomy budou předávány po ukončení každé disciplíny. Disciplíny: 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m(žáci), dálka, výška, koule

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu na základě provedené konečné prezentace.

Časový pořad:

15.00 60 m př. Žky R   tyč Žci   výška Žky   dálka Žci   koule Žci

15.15 60 m př. Žci R

15.30 60 m Žky R

15.50 60 m Žci R

16.10 60 m př. Žky F

16.20 60 m př. Źci F                                                   koule Žky

16.30 60 m Žky F      výška Žci    dálka Žky

16.40 60 m Žci F        tyč Žky

16.50 800 m Žky

17.00 800 m Žci

17.15 300m Žky

17.30 300m Žci

17.45 1500 m Žci

18.00 150 m Žky

18.15 150 m Žci

18.30 4x200m Žky

18.40 4x200m Žci