Propozice závody

11.9. ne MMaS družstev st. žactva Šumperk

V neděli v 6:00 odjezd na Mistrovství Moravy a Slezska družstev st. žactva, návrat mezi 18. - 19. hodinou.

Je to soutěž o postup na MČR družstev a zároveň poslední závod před MČR jednotlivců, tudíž velmi důležitý start. 

Všichni závodníci závodí v oddílovém dresu.

 

Seznam účastníků mají vaši osobní trenéři, vedoucími dívek je Jan Kotala, chlapců Hana Legerská.

 

S sebou: pořádné oblečení (klidně čepice a rukavice), tretry, dres, deka nebo spacák, jídlo a pití na celý den (na stadionu je jen malý bufet).

 

 

ČASOVÝ POŘAD

10.00 3000 m chůze D+H F

10.15                                Tyč D            Oštěp D       Kladivo H

10.30 60 m D R                   Výška H

10.45 60 m H R                   Dálka D

11.00 800 m D F

11.15 800 m H F

11.30 100 m př. D F                               Oštěp H        Kladivo D

11.45 100 m př. H F

12.00 60 m D F

12.15 60 m H F                 Výška D    Tyč H

12.30 300 m D F                 Dálka H

12.45 300 m H F                                      Koule H             Disk D

13.00 1500 m př. H F

13.15 3000 m H F

13.30 200 m př. D F

13.45 200 m př. H F

14.00 150 m D F                                       Koule D           Disk H

14.20 150 m H F

14.40 1500 m D F

14.50 1500 m H F

15.00 4x60 m D F

15.10 4x60 m H F

15.20 4x300 m D F

15.30 4x300 m H F 

1.9. čt 4. kolo st. žactva Vítkovice

Ve čtvrtek 1. září závodíme na domácím stadionu, sraz závodníků ve 14:00 za vrátnicí.

Disciplíny nahlašte svým trenérům do pondělí 29.8.

 

Koule, disk a kladivo proběhnou na vrhačské loučce, oštěp na hlavním stadionu.

 

Šatny : slouží pouze k převlečení, za ztráty pořadatel neručí.

Rozvičování : výhradně na vedlejším hřišti

Prezentace : bude probíhat přímo u disciplíny

Občerstvení : bude zabezpečeno v bufetu mezi stadióny

 

 

ČASOVÝ POŘAD

15.00 60 m DF          výška H       tyč D+H       oštěp D       kladivo H

15.20 60 m HF

15.35 800 m DF                                                                kladivo D

15.45 800 m HF

15.55 100 mpř. DF                        dálka D       oštěp H

16.05 100 mpř. HF

16.15 300 m DF                                                                    disk D

16.25 300 m HF

16.35 1500 mpř. HF

16.45 3000 m HF        výška D         dálka H                          koule H

17.00 200 mpř. DF

17.15 200 mpř. HF

17.25 150 m DF                                                     koule D      disk H

17.40 150 m HF

17.55 1500m DF

18.05 1500m HF

18.15 4x60 m DF

18.25 4x60 m HF

18.35 4x300 m DF

18.45 4x300 m HF

3. kolo OBPM - Hrabová

3. kolo Ostravského běžeckého poháru mládeže se koná tento čtvrtek na základní škole Paskovská v Ostravě - Hrabové, zastávka Šídlovec. (Jede tam bus od Kotvy).

 

V 15:00 bude sraz před vrátnicí stadionu pro ty závodníky, kteří budou cestovat společně. S sebou lístek na dopravu, dres a dobru náladu.

 

Proběhne zde i autogramiáda naší úspěšné reprezentantky Jany Slaninové.

 

Mohou být použity tretry.

 

OSTRAVSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2016

XVIII. ročník

3.  závod

 

Pořadatel: zajišťuje Atletický klub SSK Vítkovice a Sportovní klub Základní školy Hrabová.

 

Datum a místo konání: čtvrtek 23. června 2016 v 15.00 hodin – sportovní areál Základní školy Hrabová. 

 

Přihlášky: před startem si každý účastník závodu nahlásí jméno, oddíl a ročník u prezentace, vyplní startovní kartičku, se kterou závod absolvuje a v cíli ji odevzdá rozhodčím.

 

Časový program a délky tratí:

15.30     žákyně                  roč. 2007 a mladší                                             500m

15.40     žáci                        roč. 2007 a mladší                                             500m

15.50     žákyně                  roč. 2005-2006                                                   500m

16.05     žáci                        roč. 2005-2006                                                   500m

16.15     žákyně                  roč. 2003-2004                                                   1000m

16.30     žáci                        roč. 2003-2004                                                   1000m

16.40     žákyně                  roč. 2001-2002                                                   1000m

16.50     žáci                        roč. 2001-2002                                                   1000m

14.6. út 3. kolo družstev ml. žactva - Frýdek

Odjezd 13:45, návrat po 19. hodině.

Přihlášky do neděle 12.6. u svých trenérů.

Holky mohou postoupit na Mistrovství Moravy, když předvedou super výkony a kluci se určitě taky nenechají zahanbit a budou bojovat.

 

ČASOVÝ   POŘAD

15.30        60 m př. DF     výška D   dálka H          koule H        míček D       

15.40        60 m př. HF

15.50        60 m DR

16.10        60 m HR                    

16.35        800 m DF

16.45        800 m HF    výška H     dálka D      koule  D        míček  H

16.55        300 m DF                                             

17.15        300 m HF                               

17.30        1500 m  HF               

17.40        150 m DF                                          

18.00        150 m HF                  

18.15        4x60 m  DF                                          

 

18.30        4x60 m HF

16.6. čt 3. kolo družstev st. žactva Frýdek

Odjezd 13:45 od stadionu, návrat cca v 19. hod.

 

Přihlášky u svých trenérů do úterý 14.6.

 

ČASOVÝ   POŘAD

15.00                            tyč H, D            kladivo H

15.30        100 m př. D     dálka H          koule D          

15.40        100 m př. H                                                  15.55         60 m D                                  kladivo D

16.10        60 m H            výška D                  

16.25        800 m D                                   koule H    

16.35        800 m H                                               

16.45        1500 m D                                             

16.55        1500 m H        dálka D                disk H

17.00        300 m D        výška H               oštěp D     

17.15        300 m H                                            

17.30        200 m př. D                                               

17.45        200 m př. H                               disk D 

18.00        150 m D                                  oštěp H 

18.15        150 m H                    

18.30        4x 60 m D                                          

 

18.40        4x 60 m H

12.6. MMaS žáků a žákyň Třinec (změna - původně Ostrava)

V neděli 12.6. se uskuteční největší závod žactva jarní části sezóny v Třinci.

 

Odjezd busu v 8:15 od stadionu, návrat cca v 17:00.

 

Přilášky u svých trenérů do středy 8.6.. V pátek vyjde seznam nepřijatých závodníků.

 

Časový pořad :

10.00 3000m chůze H+D

10.30 100m př. DR  výška H  dálka D   tyč H   kladivoH   oštěp D

10.45 100m př. HR

11.00 60m DR                                                                    

11.15 60m HR

11.30 800 m DF

11.40 800 m HF

11.50 100 m př. DF                            oštěp H    kladivo D

12.00 100 m př. HF

12.10 60 m DF A-B

12.20 60 m HF A-B              dálka H      výška D     tyč D

12.30 300m DF

12.45 300mHF                                                                      

13.00 1500 m př. HF              koule H               diskD        

13.15 3000 m HF                                   

13.40 200m př. DF                                 

13.50 200m př. HF

14.00 150m DF

14.15 150m HF                       disk H                  koule D

14.30 1500 m DF                                                      

14.45 1500 m HF

15.00 4x60 m DF

15.10 4x60m HF

15.20 4x300 m DF

 15.30 4x300m HF