Propozice závody

5.9. út 4. kolo družstev starších - doma

PROPOZICE PŘEBOR DRUŽSTEV MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 4. KOLO STARŠÍHO ŽACTVA

úterý 5.září 2017 Městský stadion Ostrava

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Pořadatel : atletický klub SSK Vítkovice

 Datum konání : úterý 5. září 2017 od 15.00 hodin

Místo konání : Městský stadion Ostrava, Závodní 86, Ostrava 3

Činovníci :

Řídící soutěže družstev: Jaromír Korbel 

Ředitel závodu : Oldřich Zvolánek

Hlavní rozhodčí : Dana Kopcová

Závodní kancelář: bude otevřena na hlavním stadiónu v místnosti za cílem od 14.00 hod.

Přihlášky u svých trenérů.

Šatny : slouží pouze k převlečení, za ztráty pořadatel neručí.

Rozvičování : výhradně na vedlejším hřišti

Porada vedoucích: škrty do 14:15, porada ve 14:30

Prezentace : bude probíhat přímo u disciplíny

Občerstvení : bude zabezpečeno v bufetu mezi stadióny

ČASOVÝ POŘAD

15.00 100 m př. DF         výška H            tyč D+H             oštěp D     kladivo H

15.20 100 m př. HF

15.35800mDF                                                                          kladivo D

15.45 800 m HF

15.55 60 m DF                                   dálka D                 oštěp H

16.05 60 m HF

16.15 300mDF                                                                                   disk D

16.25 300 m HF

16.35 1500 mpř. HF

16.45 3000 m HF               výška D                dálka H                          koule H

17.00 200 mpř. DF

17.15 200 mpř. HF

17.251500 m DF                              koule D                disk H

17.35 1500 m HF

17.45 150m DF

18.00 150m HF

18.15 4x60 m DF

18.25 4x60 m HF

18.35 4x300 m DF

 

18.45 4x300 m HF

15.6. čt 3. kolo OBPM stadion

Ve čtvrtek 15.6. se uskuteční poslední předprázdninové kolo Běžeckého poháru, tentokrát na dráze na HLAVNÍM STADIONU. Bude možno použít tretry a po závodě bude tombola pro všechny startující.

 

OSTRAVSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2017

XIX. ročník

3.  závod

 

Pořadatel: zajišťuje Atletický klub SSK Vítkovice

 

Datum a místo konání: čtvrtek 15. června 2017 od 15.30 hod. – Městský stadion Vítkovice, HLAVNÍ stadion

 

Přihlášky: před startem si každý účastník závodu nahlásí jméno, oddíl a ročník u prezentace, vyplní startovní kartičku, se kterou závod absolvuje a v cíli ji odevzdá rozhodčím.

 

Časový program a délky tratí:

15.45     žákyně a žáci      roč. 2008 a mladší               600m

16.00     žákyně a žáci      roč. 2006-2007                    600m

16.15     žákyně a žáci      roč. 2004-2005                   1000m

16.30     žákyně a žáci      roč. 2002-2003                   1000m

 

16:40     vyhlášení všech kategorií, tombola

 

Těšíme se na vás!!

 

13.6. út 3. kolo družstev ml. žactva Frýdek

Sraz 13:15 před stadionem, návrat cca ve 20 hodin.

Přihlášky u svých trenérů nejlépe do neděle 11.6.

 

ČASOVÝ POŘAD

15.30 60 m př. D výška D dálka H koule H míček D oštěp H

15.50 60 m př. H

16.10 60 m D

16.30 60 m H

16.50 800 m D

17.00 800 m H

17.10 300 m D

17.35 300 m H výška H dálka D koule D míček H oštěp D

18.00 1500 m D

18.10 1500 m H

18.20 150 m D

18.45 150 m H

19.10 4x60 m D

19.20 4x60 m H

8.6. čt 3.kolo družstev st. žactva Frýdek

8.6. čt 3.kolo družstev st. žactva Frýdek

Sraz 13:15, návrat cca v 19:45.

Přihlášky u svých trenérů do úterý 6.6.

 

ČASOVÝ POŘAD

15.00                           tyč H, D             kladivo H

15.30 100 m př. D         dálka H               koule D

15.40 100 m př. H

15.50 60 m D                                       kladivo D

16.05 60 m H                 výška D

16.20 800 m D                                       koule H

16.30 800 m H

16.40 200 m př. D                                   disk H

17.00 200 m př. H          dálka D

17.20 1500 m D                                      oštěp D

17.30 1500 m H                 výška H

17.40 300 m D                                         disk D

18.00 300 m H                                         oštěp H

18.20 150 m D

18.40 150 m H

19.00 4x 60 m D

19.10 4x 60 m H

4.6. ne MMaS staršího žactva Znojmo

V neděli se uskuteční pro většinu st. žáků největší závod jarní části sezóny Mistrovství Moravy a Slezska ve Znojmě. Pojďme ukázat, co jsme letos natrénovali a získejme medaile nebo nové osobní rekordy!

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA starších žáků a žákyň

Pořadatel : TJ Znojmo.

Sraz v 6:00 před stadionem, návrat cca v 19 hodin.

Přihlášky : u svých trenérů do středy

Startují: starší žáci a žákyně, mladší žáci a žákyně dle rozhodnutí pořadatele. Pořadatel zveřejní v pátek 2.června 2017 nevybrané závodníky.

Disciplíny: 60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 3000 m,(Žci) 1500m př.(Žci), 100m př., 200m př., 4x60m, 3x300m, výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 3000 m chůze

Základní výšky a zvyšování: budou stanoveny po uzavření přihlášek.

Časový pořad :

10.00 3000m chůze H+D

10.30 100m př. DR výška H dálka D tyč H kladivo H koule D

10.45 100m př. HR

11.00 60m DR

11.15 60m HR

11.30 800 m DF

11.40 800 m HF

11.50 100 m př. DF koule H kladivo D

12.00 100 m př. HF

12.10 60 m DF A-B

12.20 60 m HF A-B dálka H výška D tyč D

12.30 300m DF

12.45 300 m HF

13.00 1500 m př. HF oštěp H disk D

13.15 3000 m HF

13.40 200m př. DF

13.50 200m př. HF

14.00 150m DF

14.15 150m HF disk H oštěp D

14.30 1500 m DF

14.45 1500 m HF

15.00 4x60 m DF

15.10 4x60m HF

15.20 4x300 m DF

15.30 4x300m H

25.5. čt 2. kolo družstev ml. žactva - Třinec

Sraz v 13:15, návrat cca  20:30.
 
OBLASTNÍ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍHO ŽACTVA 
Moravskoslezský kraj 2. kolo 
Pořadatel: oddíl atletiky TJ TŽ Třinec 
Místo: Třinec, tartanová dráha na Lesní ul. 
Datum: čtvrtek 25. května 207 
 
Přihlášky: u svých trenérů do úterý 23.5.
Šatny: zajištěny v budově haly STARS 
Rozcvičování: na stadionu ve vyhrazeném prostoru 
Činovníci závodu: ředitel závodů: Emilie Szmeková hlavní rozhodčí: Krzystek Jiří 
 
 Č A S O V Ý P O Ř A D 
15:30 60 m př DF výška D dálka H koule H míček D 
16:00 60 m př HF 
16:20 60 m DR 
16:40 60 m HR koule D
17:00 800 m DF 
17:15 800 m HF výška H dálka D míček H 
17:30 300 m DF oštěp D 
17:50 300 m HF 
18:00 1500m DF
18:10 1 500 m HF 
18:20 150 m DF oštěp H 
18:40 150 m HF 
19:00 4 x 60 m DF 
19:10 4 x 60 m HF