Propozice závody

3.10. MČR družstev žactva

Odjezd v pátek v 10:00, návrat cca ve 22:30 v sobotu

Startují vybraní žáci a žákyně (vedoucí trenéři Kotala a Legerská)

Rozcvičení a ubytování (se snídaní) proběhne v Praze. 

S sebou: oddílový dres, závodní obutí, dostatečné oblečení, deku nebo spacák.

Ti, kteří dosud nezaplatili příspěvky, nemají nárok na stravné. 

 

Mistrovství ČR žáků a žákyň, Stará Boleslav

 

10,30               3000 m chůze D    F          tyč D           oštěp D        kladivo H

 

11,00               3000 m chůze H    F

 

11,30               60 m               D     R       výška H          

 

11,45               60 m                H    R

 

12,00               800 m             D     F       dálka D           oštěp H             kladivo D

 

12,15              800 m              H    F

 

12,30              100 m přek.     D    F  

 

12,45              100 m přek      H    F

 

13,00               60 m               D    F

 

13,15               60 m               H    F        výška  D           tyč H

 

13,30               300 m             D    F        dálka  H              koule H        disk D

 

13,45               300 m             H    F

 

14,00               1500 m přek.  H    F

 

14,15               3000 m           H    F

 

14,30               200 m přek.    D    F

 

14,45               200 m přek.    H    F

 

15,00               150 m             D    F           koule D                disk H

 

15,15               150 m             H    F

 

15,30               1500 m           D    F

 

15,45               1500 m           H    F   

 

16,00                4 x 60 m        D    F

 

16,15                4 x 60 m        H    F

 

16,30                4 x 300 m      D    F

 

 

16,45                4 x 300 m      H    F

4. kolo OBPM na Sportovním gymnáziu

OSTRAVSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2015

XVII. ročník

4. závod

               

 

Pořadatel:  zajišťuje atletický klub SSK Vítkovice ve spolupráci se Sportovním gymnáziem v Ostravě-Zábřehu. 

 

Datum a místo konání: čtvrtek 24. září 2015 od 15.00 hodin, stadion Sportovního gymnázia, Ostrava-Zábřeh.   

 

Přihlášky: před startem si každý účastník závodu vyplní startovní kartičku, se kterou závod absolvuje a v cíli ji odevzdá rozhodčím.

 

Časový program a délky tratí:

15.00     žákyně   roč. 2006 a mladší                                             600m

15.15     žáci        roč. 2006 a mladší                                             600m

15.30     žákyně    roč. 2004-2005                                                   800m

15.45     žáci        roč. 2004-2005                                                   800m

16.00     žákyně    roč. 2002-2003                                                   800m

16.15     žáci         roč. 2002-2003                                                   800m

16.30     žákyně     roč. 2000-2001                                                   1500m

16.45     žáci         roč. 2000-2001                                                   1500m

13.9. MMaS ml. žactva - Znojmo

 

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA

mladších žáků a žákyň

 

Sraz v 6:55 před stadionem, návrat v kolem 17. hodiny

 

Závodí zejména ročníky 2002 a výběr z 2003 podle počtu zájemců a kapacity busu

 

Discipliny:   60m př., 60m, 150m, 300m, 800m, 1 500m(Žci), výška, dálka, koule, kriket, štafeta 4x 60m

Ceny:  závodníci na prvních třech místech v každé disciplině obdrží diplomy a medaile.

Časový program:

10.30 hod.       60m př. H F     výška H F      dálka D F       kriket H F

10.40 hod.       60m př. DF                                                                              

10.50 hod.       60m R H                                                                              

11.05 hod.       60m  R D                                                                                 

11.20 hod.       800m H F                                                     koule H F

11.30 hod.       800m D F                                                                          

11.40 hod.       1 500 H                                                        kriket D F

11.50 hod.       60m F H          výška D F     dálka H F              

12.00 hod.       60m F D

12.10 hod.       300m HF                                                                                 

12.25 hod.       300m D F                                                    koule D F

12.40 hod        150m H F

12.55 hod.       150m D F

13.10 hod.       4x60m H F

 

13.25 hod.       4x60m D F

12.9. so MMaS družstev st. žactva Šumperk

V sobotu 12.9. se koná Mistrovství Moravy a Slezska družstev. Děvčata i chlapci mají letos velké ambice na medaili z MČR, a tak budou chtít ukázat sílu vítkovického oddílu a odvézt si nejcennější medaile právě ze Šumperku.

Vedoucí družstev Jan Kotala (děvčata) a Hana Legerská (hoši) udělají do čtvrtka sestavy a nahlásí osobním trenérům, kdo pojede.

Sraz: 6:20 u stadionu, návrat cca ve 20 hodin

 

Všichni závodí v oddílovém dresu, nezapomeňte teplé oblečení (čepici, rukavice, teplou bundu, případně deku nebo spacák), jídlo a pití na celý den.

 

ČASOVÝ POŘAD

10.30   3000 m chůze D+H    F            Tyč D              Oštěp D          Kladivo H

11.00   60 m                D         R         Výška H

11.15   60 m                H         R

11.30   800 m              D         F        Dálka D             Oštěp H          Kladivo D

11.45   800 m              H         F

12.00   100 m př.        D         F

12.15   100 m př.        H         F

12.30   60 m                D         F

12.45   60 m                H         F          Výška D         Tyč H

13.00   300 m              D         F         Dálka H                        Koule H          Disk D

13.15   300 m              H         F

13.30   1500 m př.      H         F

13.45   3000 m            H         F

14.00   200 m př.        D         F

14.15   200 m př.        H         F

14.30   150 m              D         F                                   Koule D          Disk H

14.45   150 m              H         F

15.00   1500 m            D         F

15.15   1500 m            H         F

15.30   4x60 m            D         F

15.45   4x60 m            H         F

16.00   4x300 m          D         F

16.15   4x300 m          H         F

 

 

10.9. čt 4. kolo družstev ml. žactva Frýdek

Ve čtvrtek 10. září se koná poslední základní kolo mladších, ve kterém se rozhodne o postupu na Mistrovství Moravy a Slezska družstev ve Znojmě, které se uskuteční 4. října.

Sraz 13:30 u stadionu, návrat po sedmé hod.

Disciplíny si domluvte u svých trenérů. Vedoucí družstev jsou pan Kotala (dívky A), paní Šulcová (hoši), paní Kostková (dívky B)

ČASOVÝ   POŘAD

 

15.30        60 m př. DF   výška D        dálka H        koule H        míček D       

15.40        60 m př. HF

15.50        60 m DR

16.05        60 m HR                                                                   ......            

16.20        800 m DF                                                                  ......           

16.30        800 m HF

16.40        60 m DF                    

16.45        60 m HF      výška H          dálka D          koule  D        míček  H

16.55        300 m DF                                                                             

17.10        300 m HF                                                                                   

17.25        1500 m  HF               

17.35        150 m DF                                          

17.50        150 m HF                  

18.05        4x60 m  DF                                          

18.15        4x60 m HF

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA starších žáků a žákyň

Sraz v 6:55 u stadionu, návrat cca 17:45.

Přihlášky: u svých trenérů, upřesnit (potvrdit) na 4. kole družstev tr. Legerské

Základní výška a zvyšování:

Žáci      tyč :    220-240-260-280-290-300 a dále po 10cm

        výška :    155-160-165-170-173-176-179-181 a dále po 2cm

Žákyně tyč :   180-200-220-240-250 a dále po 10cm

        výška :    145-150-155-158-161-164-167-169 a dále po 2cm

Časový pořad :

10.00   3000m chůze H+D

10.30   100m př. DR      výška H   dálka D       tyč H   kladivo H   oštěp D

10.45   100m př. HR

11.00  60m DR                                                                                           

11.15   60m HR

11.30   800 m DF

11.40   800 m HF

11.50   100 m př. DF                                     oštěp H          kladivo D

12.00   100 m př. HF

12.10   60 m DF A-B

12.20   60 m HF A-B              dálka H           výška D          tyč D

12.30   300m DF

12.45   300m HF                                                                                       

13.00   1500 m př. HF                                        koule H           disk D 

13.15   3000 m HF                                        

13.40   200m př. DF                                     

13.50   200m př. HF

14.00   150m DF

14.15   150m HF                                                  disk H             koule D

14.30   1500 m DF                                                               

14.45   1500 m HF

15.00   4x60 m DF

15.10   4x60m HF

15.20   4x300 m DF

15.30   4x300m HF