Termínovka 2018

 Termínovka mladší žactvo

16.4. po  chůze pro 2. kolo družstev ml. ž.           Vítkovice

26.4. čt 1. kolo družstev ml. ž.  (5boj)                    Vítkovice

(1.5. út Májové závody                                              Frýdek)

10.5. čt 2. kolo družstev ml.ž.                                  Opava

12.5. so Krajský přebor MSK ml. ž.                          Opava

12.-13.5. MMaS ve vícebojích so – žky,ne – žci     Třinec

16.5. st chůze pro 3. kolo družstev ml.ž.                Frýdek

24.5. čt 3. kolo družstev ml.ž.                                  Třinec

29.5. út chůze pro 4. kolo družstev ml.ž.                Poruba

3.6.ne MČR ve vícebojích  (5boj ml.ž.)                       Kolín

4.6. po Čokoládová tretra                                          Vítkovice

11.6. po Krajské finále Čokoládovky + OBPM?          Vítkovice

21.6. čt 4. kolo družstev ml. ž.                                   Frýdek

27.6. st chůze pro 5. kolo družstev     ml.ž.             Havířov

 

Krajský vrhačský pohár: 28.4. Opava, 20.5. Poruba, 28.6. Třinec, 18.8. Opava, 28.8. Vítkovice, 8.9. Start Havířov

 

Termínovka starší žactvo

16.4. po chůze pro 1. kolo družstev st. ž.         Vítkovice

3.5. čt 1. kolo družstev st.ž.                                  Opava

12.-13.5. MMaS ve vícebojích                             Třinec

16.5. st Krajský přebor MSK st. ž.                         Frýdek

16.5. st chůze pro 2. kolo družstev st.ž.              Frýdek

22.5. út 2. kolo družstev st.ž.                               Třinec

29.5. út chůze pro 3. kolo družstev st.ž.              Poruba

1.-2.6. pá-so MČR ve vícebojích                           Kolín

3.6. ne  MMaS jednotlivců                                    Brno

4.6. po Čokoládová tretra                                     Vítkovice

11.6. po Krajské finále Čokoládovky + OBPM?  Vítkovice

19.6. út 3. kolo družstev st. ž.                              Frýdek

27.6. st chůze pro 4. kolo družstev st.ž.             Havířov

 

Krajský vrhačský pohár: 28.4. Opava, 20.5. Poruba, 28.6. Třinec, 18.8. Opava, 28.8. Vítkovice, 8.9. Start Havířov