MČR žactva

O víkendu 2.-3.3. se v Praze uskuteční žákovský národní šampionát. Za své výkony v halové sezóně si účast vybojovali:

LUKÁŠ UCHYTIL 
Svěřenec Zuzky Uhrové se v tyči letos přenesl přes laťku ve výši 4.00 m, čímž stanovil nový oddílový rekord SSK Vítkovice a v průběžných statistikách figuruje na třetím místě. Loňský bronzový medailista patří mezi naše medailové naděje.

HYNEK STRNADEL
Hynek si tuto halovou sezónu posunul osobní nejlepší výkon na 172 centimetrů a v průběžných tabulkách je na děleném patnáctém místě. Je to jeho první účast na Mistrovství České republiky.

PATRIK LIŠTVAN
I Patrik se poprvé nominoval mezi 24 nejlepších překážkářů. Celou sezónu prokazoval stabilní výkonnost a rychlostní formu. Na Czech Indoor Gala vyhrál běh na 60 m, osobák na takové akci se počítá.

KAROLÍNA HOŘINKOVÁ
Kája se už účastnila 2 mistrovství České republiky, na tohle následující bude do soutěže vstupovat ze čtvrtého místa průběžných tabulek. Kája si letos zlepšila osobák na 11.60 m a věříme, že forma vygraduje právě v neděli. 

SABINA NESRSTOVÁ
V koulařském kruhu se představí i spíše oštěpařka Sabča Nesrstová, která bude mít určitě ambice na posunutí osobáku a tím i postup do užšího finále. 

ADÉLA KALANDROVÁ
Na 800 m se nominovala vícebojařka Adéla Kalandrová, na poslední chvíli jsme ale museli její start z důvodu nemoci zrušit. Bohužel od MČR ve vícebojích, kdy odstoupila ze soutěže kvůli poranění kotníku se smůla nepřestala lepit na paty, ale nezbývá nic jiného než si odpočinout a připravit se na léto. 

 

Držíme našim atletům palce!


Vytisknout