Úspěšné Krajské Přebory

Vážení rodiče,

máme obrovskou radost, že po roční odmlce zaviněné přísnými restrikcemi můžou konečně závodit i naši nejmladší atleti! V naší krásné atletické hale bylo minulý víkend pořádně nabito. Jako první se představili mladší žáci a žákyně, ti měli svůj Přebor Moravskoslezského kraje už v pátek 14.1. Pro mnohé to byly první atletické závody vůbec a ročníky 2010 se poprvé představili v žákovské kategorii. I přes to jsme mohli vidět, že se naši mlaďoši v přípravě neflákali. Důkazem je 8 medailí a krásné výkony. Spokojenost projevovali také trenéři. Trenérka Verča Šádková vyzdvihuje výkon Kači Salvové, která vyhrála běh na 150m a potěšily ji také výkony chlapců Kristiána Jiřičného, Hynka Strnadela a Kuby Večeři. Stejně nadšené je trenérské duo Verča Zotyková a Honza Vojtek, oba své svěřence moc chválí. Celkové výsledky vám přikládáme zde.