Aktuality tréninkové skupiny Milana Nožičky - ročník 2004

Tréninky 18.2.-20.2.2019 + YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III - 21.2.2019

Ahojte, tento čtvrtek nás čekají další závody  YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III . Budeme trénovat v pondělí až středu od 15,30, ve čtvrtek jsou závody a v pátek volno po závodech.

Nominace a časový pořad jsou zde :

 

Balcarová Alexandra – 60m + 150m

Bužgová Kristýna – 60m + 60m př. + výška

Dlouhá Lucie – 60m+ dálka

Honešová Michaela – 60m + dálka

Horčičková Karolína – 60m +150m

Hroch Michal – výška

Hrtánková Marie – 1500m

Kilián Kryštof – 60m + 150m

Klásková Lucie – 60m př. + výška

Kleibertová Jana – 800m

Lamlová Kristýna – 60m + 300m

Lutz Matěj – 60m + 300m

Maršálek Jakub – 800m

Melichar Filip – 60m + koule

Ondráčková Julie – 60m př. + tyč + výška

Panuška David – 60m + 150m

Smělík Adam – 60m + výška

Stankovičová Aneta – 60m + 150m

Šodková Patricie – 60m př. + 150m

Vavříková Agnes Cassandra – 60m + 150m

 

15:00 60 m př. Žkm Rozběhvýška Žcmvýška Žcityč Žcityč Žcmdálka Žkmdálka Žkykoule 3kg Žcm
15:07 60 m př. Žcm Rozběh
15:15 60 m př. Žky Rozběh
15:22 60 m př. Žci Rozběh
15:30 60 m Žkm Rozběh60 m Žky Rozběh
15:45 60 m Žcm Rozběh60 m Žci Rozběh
16:00 koule 4kg Žci
16:05 60 m př. Žkm Finále
16:08 60 m př. Žcm Finále
16:15 60 m př. Žky Finále
16:20 60 m př. Žci Finále
16:25 60 m Žkm Finále60 m Žky Finále
16:30 60 m Žcm Finále60 m Žci Finále
16:40 300 m Žkm300 m Žky
17:00 300 m Žcm300 m Žcivýška Žkyvýška Žkmtyč Žkytyč Žkmdálka Žcmdálka Žcikoule 2kg Žkm
17:20 1500 m Žkm1500 m Žky
17:35 1500 m Žcm1500 m Žci
17:50 150 m Žkm150 m Žky
18:00 koule 3kg Žky
18:10 150 m Žcm150 m Žci
18:30 800 m Žkm800 m Žky
18:45 800 m Žcm800 m Žci
19:00 3000 m Žci

 

 

Coach Milda Nožička

 

tel. 737 237 703

Tréninky 11.2. - 15.2.2019

Příští týden jsou v pondělí a úterý hala i tunel kvůli Galaindoor uzavřeny a trénovat budeme od středy do pátku od 15,30.. 

Kids Athletics Poruba 2019

Tuto sobotu 9.2.2019 ná čekají další závody Kids Athletics Poruba 2019 

Nominace je zde : 

Balcarová Alexandra – 60m + 4x200m B

Bužgová Kristýna – 60m + 60m př. 4x200m A

Dlouhá Lucie – 60m+ dálka

Honešová Michaela – ne lyžařský výcvik

Horčičková Karolína – 60m 4x200m B

Hroch Michal – výška

Hrtánková Marie – ne dovolená

Kilián Kryštof –  60m

Klásková Lucie – ne dovolená

Kleibertová Jana – 800m + 4x200m B

Lamlová Kristýna – 60m + 4x200m A

Lutz Matěj – ne dovolená

Maršálek Jakub – 800m

Melichar Filip – ne dovolená

Ondráčková Julie – 60m př. + 4x200m A

Panuška David – 60m

Smělík Adam – ne dovolená

Stankovičová Aneta – 60m + 4x200m A

Šodková Patricie – 60m př. + 4x200m B

Tesařová Lucie – startují pouze žákyně

 Vavříková Agnes Cassandra – ne nemoc

 

Šfafeta „A“ 4x200m – J.Ondráčková, K.Bužgová, A.Stankovičová, K.Lamlová

 

Štafeta „B“ 4x200m – K.Hočičková, P.Šodková, A.Balcarová, J.Kleibertová

 

 

Připojuji i časový pořad, kde jsou nezvykle štafety hned na začátku těchto závodů :

 

10:00 4x200 m Žky Finále
10:10 4x200 m Žci Finále
10:20 60 m př. Žkm Rozběhvýška Žci Finálekoule 3kg Žcm Finále
10:30 60 m př. Žcm Rozběhdálka Žkm Finále
10:40 60 m př. Žky Rozběh
10:50 60 m př. Žci Rozběh
11:00 60 m EleZ Rozběh
11:20 60 m EleH Rozběhdálka Žcm Finálekoule 4kg Žci Finále
11:30 60 m Žkm Rozběhvýška Žky Finále
11:50 60 m Žcm Rozběh
12:00 60 m Žky Rozběh
12:15 60 m Žci Rozběhdálka EleZ Finálekoule 3kg Žky Finále
12:25 60 m př. Žkm Finále
12:35 60 m př. Žcm Finále
12:45 60 m př. Žky Finále
12:55 60 m př. Žci Finálevýška Žkm Finále
13:05 60 m EleZ Finále
13:15 60 m EleH Fináledálka EleH Finálekoule 2kg Žkm Finále
13:25 60 m Žkm Finále
13:35 60 m Žcm Finále
13:45 60 m Žky Finále
13:55 60 m Žci Finále
14:10 600 m EleZ Finálevýška Žcm Fináledálka Žci Fináleplný míč 1kg EleZFinále
14:25 600 m EleH Finále
14:40 800 m Žkm Finále
14:55 800 m Žcm Fináledálka Žky Fináleplný míč 1kg EleHFinále
15:10 800 m Žky Finále
15:25 800 m Žci Finále

 

Jestliže bude někdo z nominovaných mimo OV, napište mi to prosím a naopak, když se někdo vrátí z dovolené a závody stihne,pište taky...

 

Děkuji.

 

S pozdravem

Milda Nožička

Coach

tel. 737 237 703

ATHLECICS INDOOR OSTRAVA II

Ahojte, tréninky budou příští týden od 15,30 v pondělí, v úterý jsou od 15,00 závody. Ve středu volno po závodech, ve čvrtek a pátek budeme trénovat od 15,30. V sobotu 9.2.2019 jsou další závody, na které udělám nominaci ve středu.

 

V úterý 5.2.2019 máme další závody  ATHLECICS INDOOR OSTRAVA II.

 

 

Zasílám Vám nominaci i časový pořad a prosím ty, kteří nemůžou závodit, aby mě to dali obratem vědět .

 

Balcarová Alexandra – 60 + 200m

Bužgová Kristýna – ne dovolená

Dlouhá Lucie – 60+ dálka

Honešová Michaela – 60 + dálka

Horčičková Karolína – 60m + 200n

Hroch Michal – výška

Hrtánková Marie – 1500m

Kilián Kryštof –  60 + 200m

Klásková Lucie – ne dovolená

Kleibertová Jana – 800m

Lamlová Kristýna – 60 + 200m

Lutz Matěj – ne dovolená

Maršálek Jakub – 800m

Melichar Filip – 60 + koule

Ondráčková Julie – 60m př. + 200 + výška

Panuška David – 60 + 200m

Smělík Adam – ne dovolená

Stankovičová Aneta – ne dovolená

Šodková Patricie – 60m př. + 200m

Tesařová Lucie – výška, 200m

Vavříková Agnes Cassandra – ne nemoc

Šiler Filip - 60m př. 

Beloš Adam – 400m

Šiler Filip - 60m př.

 

15:00 60 m př. Ž Rozběhvýška Mtyč Mdálka Žkoule 4kg Ž
15:20 60 m př. M Rozběh
15:40 60 m Ž Rozběh
15:56 60 m M Rozběh
16:10 400 m Ž
16:30 400 m Mdálka Mkoule 7,26kg M
16:40 60 m př. Ž Finálevýška Ž
17:00 60 m př. M Finále
17:10 60 m Ž Finále
17:20 60 m M Finále
17:30 1500 m Ž
17:50 1500 m M
18:05 200 m Žtrojskok Ž
18:25 200 m M
18:45 800 m Ž
19:00 800 m M

 

S pozdravem

Milda Nožička

Coach

tel. 737 237 703

TŘI CENNÉ KOVY A VÝBORNÁ ZLEPŠENÍ NA MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA ŽACTVA.

Nejlepší mladí atleti a atletky z celé Moravy a Slezska se dnes sjeli k nám do Vítkovic na velký vrchol letošní halové sezóny, mistrovství těchto regionů. Jsem moc rád, že se v této silné konkurenci 376. starších žáků a žákyň prosadili i členové našeho teamu.

Bronzovou medaili vybojoval Mates Lutz na 300m v novém osobním rekordu 38,72s a ještě přidal 7.místo ve sprintu na 60m, taktéž v novém osobním maximu 7,61s.

Další bronz a ve velkém zlepšení „osobáčku“ předvedla ve skoku o tyči Julča Ondráčková výkonem 2,43m. Na tomto zlepšení má největší zásluhu kolega a kamarád trenér Ondra Kratochvíl, který Julču na tuto disciplínu připravuje. Na 60m překážek si taky zlepšila osobní maximum na hezkých 9,66s a ve finále obsadila 8.místo.

Třetí bronz připojily členky štafety na 4x200m, které běžely ve složení Julča Ondráčková, Kikča Bužgová, Anetka Stankovičová a Kikčka Lamlová. I přesto, že byly nasazeny do druhého pomalejšího běhu a pro zdravotní indispozici v sestavě chyběla velká opora Hanka Borová, holky statečně zabojovaly a časem 1:51,74 zaostaly pouze o jednu setinku sekundy za stříbrnou medailí, kterou získaly holky z Třince v prvním běhu.

Potěšilo mne zrychlení Lucky Klásková na 60m překážek - 9,94s a Kristy Bužgové, taktéž 9,94s i nasazení všech ostatních členů našeho teamu, kteří na stupně nejvyšší nedosáhli, ale atletika není jen o medailích, ale o celoživotní lásce ke Královně všech sportů … J

Coach Milda