Aktuality tréninkové skupiny Milana Nožičky - ročník 2004

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Jarní soustředění nás čeká 19.4.-22.4.2018, čtvrtek - neděle v Jeseníkách - hotel Paramon. 

Stravování začíná i končí obědem.

Doprava autobusem, odjezd bude ve čtvrtek v 8:00 od stadionu a návrat v neděli v 15:00.

Budeme trénovat ve zdravém prostředí jarních Jeseníků, chodit na tůry a hrát hry.

Cena je 1700,- Kč za plnou penzi velmi dobré kvality, snídaně formou švédských stolů, celodenní pitný režim.

Ubytování v 6ti lůžkových apartmánech s příslušenstvím.

Počet míst je OMEZEN, proto přihlášky proveďte CO NEJDŘÍVE u slečny trenérky na trénincích, nebo na mobilu 732 810 116 NEJPOZDĚJI DO STŘEDY  28.2.2018.

Přihlášení:

Lutz,Šodková,Bužgová,Ondráčková,Hroch,Kleibertová,Smělík,Maršálek,Dlouhá,Kilián,Tarkotová,Hrtanková,Němečková,Smolín

POSLEDNÍ HALOVÉ ZÁVODY

 

 

V úterý 27.2. nás čekají poslední halové závody, které jsou pouze pro žactvo našeho atletického klubu. Přihlášky opět přes slečnu trenérku osobně na tréninku, nebo na mobilu 732 810 116, nejpozději v pondělí do 17,00 hodin. Využijte všichni možnost si zazávodit..

Časový pořad je zde :

 

15:20   60př STD

15:25   60př STH

15:30   60m MLD              dálka H            výška D

15:45   60m STD

16:00   60m MLH                                                           koule D

16:15   60m STH              dálka D

16:30   800m MLD                                    výška H

16:40   800m MLH                                                      koule H

16:50   800m STD

17:00   800m STH

17:10   150m STD

17:20   150m STH

Tréninky budou příští týden pondělí, středa,čvrtek 16,00-17,30 a v pátek 15,30 - 17,00.

Závody v úterý 20.2.2018

Ahojte, v úterý 20.2. nás čekají důležité závody YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III.

Měli by jste všichni závodit a přihlášky řekněte v pondělí na tréninku slečně trenérce, nebo jí je napiště smskou na telefon 732 810 116, nejpozději v pondělí do 17,00.

Časový pořad je zde :

15.00 60m př. Žky R Tyč Žci Výška Žci Dálka Žky Koule Žci

15.15 60m př. ŽciR

15.30 60m ŽkyR

15.45 60m ŽciR

16.10 60m př. ŽkyF

16.15 60m př. ŽciF

16.25 60m ŽkyF

16.30 60m ŽciF

16.40 300m Žky

17.00 300m Žci Tyč Žky Výška Žky Dálka Žci Koule Žky

17.20 1500m Žky

17.35 1500m Žci

17.50 150m Žky

18.10 150m Žci

18.30 800m Žky

18.45 800m Žci

19.00 3000m Žci

 

Další zlepšení členů našeho teamu.

 

Dva závody, ve čtvrtek –Indoor Ostrava I. a dnes – Kids Poruba nejlépe absolvovali Krista Bužgová a Mates Lutz. Krista si ve čtvrtek vylepšila osobní rekord na 60m překážek z 9,92s na 9,74s a dnes opět ubrala téměř dvě desetiny sekundy na velmi hezký čas 9,58s. Své zrychlení potvrdila i na hladké 60 m zrychlením z 8,50s na 8,36s, což jasně naznačuje na zlepšení na její hlavní trati 60m překážek pod 9,50 s, a to by ji určitě stačilo na splnění nominačních kritérií na mistrovství ČR žactva, které proběhne 3.3. – 4.3.2018 v naší krásné atletické hale..

Mates Lutz vícekrát pokořil hranici 8s ve sprintu na 60m časy 7,96s – 7,97s. Již se zdálo, že je zrychlení „zakleté“, ale pouze do dneška, kdy si vylepšil nejlepší osobní výkon na 7,85s a další zlepšení jistě brzy přijdou.

Všichni členové našeho teamu jsou „prvoročáci“ mezi staršími žáky a žákyněmi, je příjemným překvapením, že se zlepšují i prosazují již nyní..

Další závody Indoor Ostrava II. nás čeká již v úterý 13. 2. 2018 a přihlášky realizujte prosím jako obvykle přes slečnu trenérku nejpozději v pondělí na tréninku nebo sms na tel. 732 810 116 v pondělí do 18,00 hodin.

Tréninky příští týden budou v pondělí + středa 16,00 – 17,30 a v pátek 15,30 – 17,00

Přihlášeni:

Krista-200m, dálka
Michal-60m,výška
Kryštof-60m,200m
Lucka K.-60př,výška
Jana-200m
Johanka-200m,dálka
Julča-60m,60př.
David-60m
Sam-800
Anetka-60m,200m
Bára-60m,výška
Eliška-60m,200m
Lucka T.-60m,60př,výška

Využijte všichni možnost si v úterý zazávodit, časový pořad je zde:

15.00 60m př. ŽR Tyč Ž Výška M Dálka Ž Koule Ž

15.20 60m př. MR

15.40 60m ŽR

15.55 60m MR

16.10 400m Ž

16.30 400m M Dálka M Koule M

16.40 60m př. ŽF Výška Ž

17.00 60m př. MF Tyč M

1710 60m ŽF

17.20 60m MF

17.30 1500m Ž

17.50 1500m M

18.05 200m Ž Trojskok Ž

18.25 200m M

18.45 800m Ž

19.00 800m M

 

Další zlepšení, dvě stříbrné medaile ve štafetách na Mistrovství Moravy a dva závody příští týden

Obrovská konkurence 634 mladých atletů a atletek se sjela na Mistrovství Moravy v hale k nám do Ostravy. Členové našeho teamu jsou teprve „prvoročáci“ mezi staršími žáky a žákyněmi, přesto všichni statečně bojovali, ale na postup do finálových bojů to nestačilo. Výjimkou byl Páťa Kreml z Valašského Meziříčí, který začal s námi trénovat nedávno a vylepšil si osobní rekord na 60m překážek na 8,82s, což mu stačilo na 7. místo. Další osobní maximum a hned o tři desetiny sekundy si zlepšil v běhu na 150m na 18,63s .

 

Krista Bužgová poprvé zaběhla 60m překážek pod 10 s za 9,92 s a má jistě na mnohem lepší časy. Spolu s kolegyněmi našeho klubu  D.Obornou, L. Pískovou a H. Borovou zaběhly ve štafetě na 4x200m čas 1:49,61 a získaly hezkou stříbrnou medaili.

Mates Lutz zaostal jen setinku sekundy za svým osobním rekordem na 60m a běžel 7,97s, což mu sice nestačilo na postup do finále, ale spolu s Š.Navrátilem, T.Pavliskou a M. Ščibránim vybojovali další stříbrnou medaili na 4x200m v čase 1:40,21.

Tréninky příští týden budou pondělí, úterý ,středa 16:00-17,30 a v pátek 15,30-17:00

Další závody nás čekají již tento čtvrtek i v sobotu, můžete všichni závodit a přihlášky prosím zrealizujte přes slečnu trenérku na tréninku, nebo na tel. 732 810 116 do úterý 18:00.

ČTVRTEK-Závody

Krista-60př.,dálka  Michal- 60m  Maruška-60př.,200m,400m  Katka-60m  Kryštof-60m,200m Matěj-60m,200m  Julča-60př.,200m David-60m Adam-60m,výška Sam-800m Anetka-60m,200m  Lucka k.-60př.,výška   Lucka T.-60př, výška   Jana 200m  

SOBOTA-závody

Krista-60př.,  Maruška-60př.,300m   Matěj-60m   Julča-60př.,dálka    Michal- výška,60př.

 

 

Časový pořad na čvrtek 8.2.:

15.00 60m ŽR Tyč Ž Výška Ž Dálka M Koule Ž

15.20 60m MR

15.40 60m př. ŽR

15.55 60m př. MR

16.10 400m Ž

16.20 Dálka Ž Koule M

16.30 400m M

16.50 60m ŽF Výška M

17.00 60m MF Tyč M

17.10 60m př. ŽF

17.15 60m př. MF

17.25 800m Ž

17.45 800m M

18.05 200m Ž Trojskok M

18.25 200m M

18.45 3000m Ž

19.00 3000m M

 Časový pořad na sobotu 10.2. :

10:00 60 PŘEK-R D 05-06 KOULE 3kg H 05-06 VÝŠKA F H 03-04

10:10 60 PŘEK-R H 05-06 DÁLKA D 05-06

10:25 60 PŘEK-R D 03-04

10:35 60 PŘEK-R H 03-04

10:50 60 M R D 07-08

11:05 60 M R D 07-08 DÁLKA H 05-06 KOULE 4kg H 03-04

11:20 60 M R D 05-06 VÝŠKA F D 03-04

11:35 60 M R H 05-06

11:50 60 M R D 03-04

12:05 60 M R H 03-04 DÁLKA D 07-08 KOULE 3kg D 03-04

12:20 60 PŘEK-F D 05-06

12:30 60 PŘEK-F H 05-06

12:40 60 PŘEK-F D 03-04

12:50 60 PŘEK-F H 03-04 VÝŠKA F D 05-06

13:00 60 M F D 07-08

13:10 60 M F D 07-08 DÁLKA D 07-08 KOULE 2kg D 05-06

13:20 60 M F D 05-06

13:30 60 M F H 05-06

13:40 60 M F D 03-04

13:50 60 M F H 03-04

14:10 600 M F D 07-08 DÁLKA H 03-04 MEDIC 1kg D 07-08 VÝŠKA F H 05-06

14:25 600 M F D 07-08

14:40 800 M F D 05-06

14:55 800 M F H 05-06 DÁLKA D 03-04 MEDIC 1kg D 07-08

15:10 800 M F D 03-04

15:25 800 M F H 03-04

15:40 300 M F D 03-04

15:55 300 M F H 03-04