Aktuality tréninkové skupiny Milana Nožičky - ročník 2004

Další zlepšení členů našeho teamu.

 

Dva závody, ve čtvrtek –Indoor Ostrava I. a dnes – Kids Poruba nejlépe absolvovali Krista Bužgová a Mates Lutz. Krista si ve čtvrtek vylepšila osobní rekord na 60m překážek z 9,92s na 9,74s a dnes opět ubrala téměř dvě desetiny sekundy na velmi hezký čas 9,58s. Své zrychlení potvrdila i na hladké 60 m zrychlením z 8,50s na 8,36s, což jasně naznačuje na zlepšení na její hlavní trati 60m překážek pod 9,50 s, a to by ji určitě stačilo na splnění nominačních kritérií na mistrovství ČR žactva, které proběhne 3.3. – 4.3.2018 v naší krásné atletické hale..

Mates Lutz vícekrát pokořil hranici 8s ve sprintu na 60m časy 7,96s – 7,97s. Již se zdálo, že je zrychlení „zakleté“, ale pouze do dneška, kdy si vylepšil nejlepší osobní výkon na 7,85s a další zlepšení jistě brzy přijdou.

Všichni členové našeho teamu jsou „prvoročáci“ mezi staršími žáky a žákyněmi, je příjemným překvapením, že se zlepšují i prosazují již nyní..

Další závody Indoor Ostrava II. nás čeká již v úterý 13. 2. 2018 a přihlášky realizujte prosím jako obvykle přes slečnu trenérku nejpozději v pondělí na tréninku nebo sms na tel. 732 810 116 v pondělí do 18,00 hodin.

Tréninky příští týden budou v pondělí + středa 16,00 – 17,30 a v pátek 15,30 – 17,00

Přihlášeni:

Krista-200m, dálka
Michal-60m,výška
Kryštof-60m,200m
Lucka K.-60př,výška
Jana-200m
Johanka-200m,dálka
Julča-60m,60př.
David-60m
Sam-800
Anetka-60m,200m
Bára-60m,výška
Eliška-60m,200m
Lucka T.-60m,60př,výška

Využijte všichni možnost si v úterý zazávodit, časový pořad je zde:

15.00 60m př. ŽR Tyč Ž Výška M Dálka Ž Koule Ž

15.20 60m př. MR

15.40 60m ŽR

15.55 60m MR

16.10 400m Ž

16.30 400m M Dálka M Koule M

16.40 60m př. ŽF Výška Ž

17.00 60m př. MF Tyč M

1710 60m ŽF

17.20 60m MF

17.30 1500m Ž

17.50 1500m M

18.05 200m Ž Trojskok Ž

18.25 200m M

18.45 800m Ž

19.00 800m M

 

Další zlepšení, dvě stříbrné medaile ve štafetách na Mistrovství Moravy a dva závody příští týden

Obrovská konkurence 634 mladých atletů a atletek se sjela na Mistrovství Moravy v hale k nám do Ostravy. Členové našeho teamu jsou teprve „prvoročáci“ mezi staršími žáky a žákyněmi, přesto všichni statečně bojovali, ale na postup do finálových bojů to nestačilo. Výjimkou byl Páťa Kreml z Valašského Meziříčí, který začal s námi trénovat nedávno a vylepšil si osobní rekord na 60m překážek na 8,82s, což mu stačilo na 7. místo. Další osobní maximum a hned o tři desetiny sekundy si zlepšil v běhu na 150m na 18,63s .

 

Krista Bužgová poprvé zaběhla 60m překážek pod 10 s za 9,92 s a má jistě na mnohem lepší časy. Spolu s kolegyněmi našeho klubu  D.Obornou, L. Pískovou a H. Borovou zaběhly ve štafetě na 4x200m čas 1:49,61 a získaly hezkou stříbrnou medaili.

Mates Lutz zaostal jen setinku sekundy za svým osobním rekordem na 60m a běžel 7,97s, což mu sice nestačilo na postup do finále, ale spolu s Š.Navrátilem, T.Pavliskou a M. Ščibránim vybojovali další stříbrnou medaili na 4x200m v čase 1:40,21.

Tréninky příští týden budou pondělí, úterý ,středa 16:00-17,30 a v pátek 15,30-17:00

Další závody nás čekají již tento čtvrtek i v sobotu, můžete všichni závodit a přihlášky prosím zrealizujte přes slečnu trenérku na tréninku, nebo na tel. 732 810 116 do úterý 18:00.

ČTVRTEK-Závody

Krista-60př.,dálka  Michal- 60m  Maruška-60př.,200m,400m  Katka-60m  Kryštof-60m,200m Matěj-60m,200m  Julča-60př.,200m David-60m Adam-60m,výška Sam-800m Anetka-60m,200m  Lucka k.-60př.,výška   Lucka T.-60př, výška   Jana 200m  

SOBOTA-závody

Krista-60př.,  Maruška-60př.,300m   Matěj-60m   Julča-60př.,dálka    Michal- výška,60př.

 

 

Časový pořad na čvrtek 8.2.:

15.00 60m ŽR Tyč Ž Výška Ž Dálka M Koule Ž

15.20 60m MR

15.40 60m př. ŽR

15.55 60m př. MR

16.10 400m Ž

16.20 Dálka Ž Koule M

16.30 400m M

16.50 60m ŽF Výška M

17.00 60m MF Tyč M

17.10 60m př. ŽF

17.15 60m př. MF

17.25 800m Ž

17.45 800m M

18.05 200m Ž Trojskok M

18.25 200m M

18.45 3000m Ž

19.00 3000m M

 Časový pořad na sobotu 10.2. :

10:00 60 PŘEK-R D 05-06 KOULE 3kg H 05-06 VÝŠKA F H 03-04

10:10 60 PŘEK-R H 05-06 DÁLKA D 05-06

10:25 60 PŘEK-R D 03-04

10:35 60 PŘEK-R H 03-04

10:50 60 M R D 07-08

11:05 60 M R D 07-08 DÁLKA H 05-06 KOULE 4kg H 03-04

11:20 60 M R D 05-06 VÝŠKA F D 03-04

11:35 60 M R H 05-06

11:50 60 M R D 03-04

12:05 60 M R H 03-04 DÁLKA D 07-08 KOULE 3kg D 03-04

12:20 60 PŘEK-F D 05-06

12:30 60 PŘEK-F H 05-06

12:40 60 PŘEK-F D 03-04

12:50 60 PŘEK-F H 03-04 VÝŠKA F D 05-06

13:00 60 M F D 07-08

13:10 60 M F D 07-08 DÁLKA D 07-08 KOULE 2kg D 05-06

13:20 60 M F D 05-06

13:30 60 M F H 05-06

13:40 60 M F D 03-04

13:50 60 M F H 03-04

14:10 600 M F D 07-08 DÁLKA H 03-04 MEDIC 1kg D 07-08 VÝŠKA F H 05-06

14:25 600 M F D 07-08

14:40 800 M F D 05-06

14:55 800 M F H 05-06 DÁLKA D 03-04 MEDIC 1kg D 07-08

15:10 800 M F D 03-04

15:25 800 M F H 03-04

15:40 300 M F D 03-04

15:55 300 M F H 03-04

Tréninky 29.1. - 2.2.2018

Tréninky příští týden jsou - pondělí - čtvrtek 16,00 - 17,30 : V pátek 2.2.2018 je Mistrovství Moravy a časový pořad je zde : 

Na závody MMaS byli vybráni tito závodnici: 

Krista-překážky,dálka,150m                
Lucka D.-dálka                                      
Michal-překážky,výška 
David-300m
Matěj- 60,150m

Lucka K.-překážky,výška 
Lucka T.-překážky,výška
Jana- 800

10.00 60 m př. MŽky R tyč Žci výška MŽky dálka SŽky koule MŽci

10.10 60 m př. MŹci R

10.25 60 m př. SŽky R

10.35 60 m př. SŽci R

10.50 60 m MŽky R

11.05 60 m SŽky R koule SŽci

11.20 60 m MŽci R

11.35 60 m SŽci R výška MŽci dálka SŽci

11.50 60 m př. MŽky F

12.00 60 m př. MŹci F tyč Žky

12.10 60 m př. Žky F koule MŽky

12.20 60 m př. SŽci F

12.30 60 m MŽky F

12.40 60 m SŽky F

12.50 60 m MŽci F 

13.00 60 m SŽci F výška SŽky

13.10 800 m MŽky

13.20 800 m SŽky dálka MŽky

13.30 800 m MŽci koule SŽky

13.40 800 m SŽci

13.50 300m MŽky

14.00 300m SŽky

14.10 300m MŽci

14.20 300m SŽci

14.40 3000 m SŽci

15.10 1500 m MŽky výška SŽci dálka MŽci

15.20 1500 m SŽky

15.30 1500 m MŽci

15.40 1500 m SŽci

15.50 150 m MŽky

16.00 150 m SŽky

16.15 150 m MŽci

16.25 150 m SŽci

16.40 4x200m MŽky+SŽky

16.50 4x200m MŽci+SŽci

Ti co nepřijdou na trénink a chtějí v pátek závodit, ozvěte se formou sms na telefon slečny trenérky- 732 810 116 nejpozději do středy 16:00 !!!! Děkujeme

Coach Milda Nožička

 

 

 

Dnešního Krajského přeboru Moravskoslezského kraje v hale se zúčastnilo 718 mladých atletů a atletek, nejen z celé Moravy ale i z Polska. Mezi nimi se neztratili členové našeho teamu. Krista Bužgová si vylepšila dva osobní rekordy 60m na 8,48s a v dálce na výborných 490cm. Matěj Lutz si taktéž zlepšil dva osobáčky na 60m poprvé pod 8 s -  7,96s a na 150m – 19,54s. S Caseym Longem jsme se dohodli na spolupráci minulý týden, předevčírem jsme začali pilovat krátké překážky a dnešní závod mu přinesl velké zrychlení i celkově 6. místo za 8,78 s. Bojovali i všichni ostatní členové našeho teamu, ale velká konkurence jim nestačila k postupům do finálových bojů, přesto i jim patří velký dík. Těším se na další závody i zlepšování vás všech.

 

Celkové výsledky jsou zde : http://online.atletika.cz/vysledky/32286/20

 

 Tréninky příští týden jsou pondělí 22.1. - středa 24.1. od 16,00-17,30, ve čtvrtek je Gala Indor,  trénink není a v páek 26.1. je trénink 15,30 - 17,00..

 

Coach Milda Nožička

 

 

 

Tréninky 15.1. - 18.1.2018 budou pondělí - čtvrtek 16,00 - 17,30 a v pátek 19.1. 15,30 - 17,00.

V sobotu 20.1. a v neděli 21.1. nás čekají přebory Moravskoslezského kraje. V sobotu poběží Jirka Habich 60m , v neděli by měli závodit všichni ti, kteří pravidelně trénují a disciplíny doladíme do čvtrtku 17.1.. Propozice na nedělní závody jsou zde :

Ti co tetno týden nepřijdou na trénink a chtějí v neděli 21.1.2018 závodit, ozvěte se formou sms na telefon slečny trenérky- 732 810 116 nejpozději do pátku 18:00 !!!! Děkuji

Časový pořad:

10.00 60 m př. MŽky R tyč Žci dálka SŽci koule MŽci

10.10 60 m př. MŹci R

10.25 60 m př. SŽky R Maruška,Paťa Š.,Julča

10.35 60 m př. SŽci R Michal

10.50 60 m MŽky R

11.05 60 m SŽky R Krista,Anetka,Paťa Š.,Lucka T. koule SŽci

11.20 60 m MŽci R dálka MŽci

11.35 60 m SŽci R Kryštof,Matěj,David

11.50 60 m př. MŽky F

12.00 60 m př. MŹci F tyč Žky

12.10 60 m př. SŽky F koule MŽky

12.20 60 m př. SŽci F

12.30 60 m MŽky F

12.40 60 m SŽky F

12.50 60 m MŽci F dálka SŽky Krista,Lucka D.,Johanka,Eliška

13.00 60 m SŽci F

13.10 800 m MŽky výška MŽky+SŽky Lucka K.,Lucka T.

13.20 800 m SŽky Jana

13.30 800 m MŽci

13.40 800 m SŽci Sam,Kuba

13.50 300m MŽky

14.00 300m SŽky Maruška,

14.10 300m MŽciE

14.20 300m SŽci  David dálka MŽky koule SŽky

14.30 3000 m SŽci

14.50 1500 m MŽky+SŽky výška MŽci+SŽci Michal

15.05 1500 m MŽci+SŽci

15.20 150 m MŽky

15.30 150 m SŽky Krista,Maruška,Lucka K.,Julča,Anetka,Eliška

15.40 150 m MŽci

15.50 150 m SŽci Kryštof,Matěj,Kuba,

Tréninky 8.1. - 12.1.2018

Ahojte, tréninky příští týden budou pondělí - čtvrtek 16,00 - 17,30 a v pátek 15,30 - 17,00.

 

SKVĚLÉ PRVNÍ STARTY

Dnešních zahajovacích halových závodů všech kategorií se za náš team zúčastnili Krista Bužgová a Mates Lutz. Oba si vedli opravdu skvěle.

Krista se zlepšila na obou tratích, kde startovala, osobní rekordy na 60m – 8,50s a na 150m se zlepšila oproti loňské sezóně téměř o celou vteřinu na 20,69s a obsadila pěkné 10. místo z 30 startujících dorostenek. Což je skvělé, protože je prvním rokem starší žákyně…

Mates prodělal tento týden virové onemocnění a časy 60m 8,07s a na 150m 20,05s, taktéž atakoval své nejlepší výkony a zůstal jen o setinky sekundy za nimi.

Halová sezóna nám teprve začíná a těším se na další zlepšování i ostatních holek a kluků našeho teamu…

 

 

Coach Milda

 

Pondělí 2.1. - čtvrtek 4.1. 16-00- 17,30 +  pátek 5.1. 15,30 - 17,00

27.12 od 10:00-11:30 tunel

28.12 od 10:00-11:30 tunel

29.12 od 10:00-11:30 tunel

TRÉNINKY 4.12.-15.12.2017

Trénink v pondělí 4.12.je od 16,00 - 17,30, v úterý máme Mikulášský 4.boj, sraz bude ve 14,30 v hale.

Středa trénink 16,00 - 17,30 pro ty co nebudou závodit na Mikulášském 4boji.

Ve čtvrtek odjíždím na týden na dovolenou a tréninky budou se slečnou trenérkou :

 8.12. pátek 15,30 - 17,00

11.12.  ponděllí + 13.12 středa od 16,00 - 17,30.

V pátek 15.12. máme Vánoční halu žactva, přihlášky budou přes slečnu trenérku  a časový pořad je zde :

Ti co tetno den nepřijdou na trénink ve středu a chtějí v pátek15.12.2017 závodit, ozvěte se formou sms na telefon slečny trenérky- 732 810 116 nejpozději do středy!!!! Děkuji

Sraz ve 14,00 v hale

15.00               60 m př. Žky R           tyč Žci    výška Žky   dálka MŽci     koule Žci

15.15               60 m př. Žci  R

15.30               60 m      Žky  R          

15.50               60 m      Žci   R                                                                     

16.10               60 m př. Žky F          

16.20               60 m př. Źci  F                                                                koule Žky

16.30            60 m      Žky  F                     výška Žci      dálka Žky                  

16.40               60 m      Žci F             tyč Žky                                  

16.50               800 m   Žky              

17.00               800 m    Žci

17.15               300m     Žky                                                                         

17.30               300m     Žci                                                                          

17.45               1500 m  Žci                           

18.00               150 m   MŽky           

18.15               150 m   MŽci

18.30               4x200m  Žky

18.40               4x200m Žc

Coach Milda Nožička tel. 737 237 703