Aktuality tréninkové skupiny Kratochvíla + Sobotové - ročník 2006 po+st

Školní rok 2018/19

Prosím, aby všichni atleti, kteří budou s atletikou pokračovat i v dalším školním roce, vyplnili přihlášku na úvodní straně webu. 

https://www.zactvo.atlevitko.cz/

Do poznámky uveďte skupinu. Ti, kteří již trénovat nechtějí, dejte vědět mailem svým trenérům. Děkuji, Hana Legerská

Tréninky ročníku 2006 budou mít Ondra a Sendy v pondělí, středy a čtvrtky. Děti ze skupiny Ivety Fic budou přecházet do této skupiny nebo Kondiční atletiky.

Pětiboj 26.4.2018 Ostrava

Dobrý den,
rád bych Vás informoval o následujících závodech. Dne 26.4.2018 se uskuteční 1.kolo družstev ml. žáku/žákyň. Toto první kolo bude organizováno formou víceboje, konkrétně se bude jednat o pětiboj 60m, 60m př., skok daleký, hod míčkem, 800m. Na skoku dalekém mají děti 3 pokusy, v tak vysokém množství atletů kteří by skákali ve čtvrtek by se dálka protáhla a byli by jsme na stadionu do večera, proto jsme dálku odskákali včera na tréninku za přítomnosti tří rozhodčích. Tyto výkony se budou počítat do čtvrtečního víceboje. Dále bych chtěl zdůraznit, že absolvování víceboje je pro ml. žáky/žákyně v roce 2018 povinné. Kdo se nebude moct zúčastnit ve čtvrtek, bude ještě možnost. Sraz bude ve čtvrtek 14.30 u vrátnice Městského stadionu. Do přílohy přiložím propozice závodu. Na závody s sebou tretry, dres, pití. Kdo už předem ví, že se nemůže zúčastnit, prosím o info do mailu. Děkuji
 
Kdo nebyl včera na tréninku bude skákat dálku ve čtvrtek.
 
V případě dotazů jsem k dispozici.
 
S pozdravem
 
Ondra Kratochvíl
Attachments:
Download this file (35291 (1).pdf)35291 (1).pdf97 kB

Změna - Tréninky budou na Atletickém stadiónu

Dobrý den,

rád bych Vás informoval o tom, že od zítřka 9.4.2018 se budou konat tréninky na Městském Atletickém stadiónu ve Vítkovicích. Sraz bude klasicky jako minulý rok před šatnami, které jsou u podchodu na rozcvičovací stadión. S sebou teplé oblečení, vysoké ponožky popř. čelenku, tenkou čepici. Sraz bude v 15.45hod.
 
V případě dotazů jsem k dispozici.
 
S pozdravem Kratochvíl Ondra

Zrušení tréninku

Dobrý den,
z důvodů nepřítomnosti trenérů, musí být pondělní trénink zrušen. Následný trénink bude ve středu 21.3.2018 od 16.hod. Díky za pochopení.
 
S pozdravem
 
Ondra Kratochvíl

Tréninky během jarních prázdnin jsou zrušeny.

Bohužel musíme tréninky během jarních prázdnin zrušit. Děkuji za pochopení.

S pozdravem Ondra Kratochvíl