Aktuality tréninkové skupiny Anny Šulcové - ročník 2008

Zimní tréninky.

Tělocvična se už zdárně rozběhla. Pokud bude ve středu špatné počasí(déšť), přesuneme se do atletického tunelu. V případě velkého deště si s sebou vezměte tréninkové věci do haly. Další středy už budou v atletickém tunelu(vstup v pravé straně parkoviště za Ostravar arénou).

TRÉNINKY V TĚLOCVIČNĚ začínají.

Venku už začíná být pěkná zima. Pondělní tréninky přesouváme do TĚLOCVIČNY. První trénink bude v pondělí 4.11. Jelikož tam budeme poprvé, půjdeme společně. SRAZ: na tram. zastávce Kpt.Vajdy(tram.6, 11, 15) v 15,20 hod. Vezměte si s sebou čisté boty a oblečení na trénink uvnitř. Časově to bude stejně jako na stadioně. Středeční trénink bude na stadioně jako normálně.Počítejte s chladným počasímobře se oblékněte.

Středeční a pondělní trénink - přesun!!! (Fotbal na Městském stadionu)

Bohužel se ve středu(25.9.) koná fotbalové utkání a Městský stadion bude uzavřen! Sraz na trénink bude v obvyklém čase na konečné tram.11 v Bělském lese. Také pondělní trénink(30.9.) musíme uskutečnit v areálu Bělského lesa. Omlouvám se za pozdní informaci. Resty: Oddílové příspěvky - chybí už jen: Adam Kocián a bratři Novákovi. A.Š.

Vojta Gašman na stupních vítězů!!

Ve čtvrtečním kole Beskydského poháru přípravek se Vojta Gašman umístil na stupních!! Ve čtyřboji se umístil na krásném druhém - stříbrném - místě. Gratulujeme!!

Zklamání z úterního čtyřboje.

Dnešního čtyřboje se zúčastnili jen tři ze svěřenců O:(. Zazávodila si jen Maruška s Luckou a Vojta. Honza Macourek byl omluven pro školní akci. Ostatní se bez omluvy nedostavili!!!! Moc mě to mrzí. Můj telefon (777 896 989)si radši uložte. Pro komunikaci to bude nejlepší.