Aktuality tréninkové skupiny Anny Šulcové - ročník 2008

Jarní soustředění

Na jarní soustředění jsou přihlášeni: Nela DOČEKALOVÁ, Vojta GAŠMAN, Vanesa HUDCOVÁ, Adam KOCIÁN a Sára MATEJOVÁ. Hezké dny Anička

Blíží se JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ na PARAMONU(Suchá Rudná)

Krásný den! Mám pro Vás informace o tradičním soustředění žactva SSK Vítkovice: Děti budu informovat samozřejmě na tréninku. Co nejdříve je nutno své děti přihlásit. Jarní soustředění v Jeseníkách - hotel Paramon (Suchá Rudná) Termín 8.-12.4. (st – ne) Stravování: začíná i končí obědem Odjezd: 8:00 ve středu od stadionu Náplň: zvýšení kondice pohybem na čerstvém vzduchu - běhání, turistika, hry Cena: 2400,- Kč - v ceně plná penze dobré kvality: snídaně formou švédských stolů, celodenní pitný režim, ubytování ve 4-lůžkových pokojích s příslušenstvím, doprava autobusem Přihlášky: mailem u svých trenérů co nejdříve (kapacita je omezená), peníze do 15.3.2020

YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III s osobáčky.

Na posledním INDOOR nakonec závodili jen Vojta a Ríša S. Vojta si odnesl "osobáček" na 150m -21,84 i v dálce- 425cm Ríša si vylepšil 60m na 9,16, 300m zvládl za49,80. Kačka Stavíčková přišla bohužel pozdě ke svému prvnímu startu.

PRÁZDNINY - tentokrát JARNÍ

Máme před sebou týdenní odpočinek od školních povinností. Využijte je k zimním radovánkám, odpočinku a přípravě na závod YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III, který nás čeká 20.2.(čtvrtek) od 15 hodin. Všechny tréninky jsme přesunuli do haly.

INDOOR GALA ve středu 5.2.

Ve středu se koná halový míting CZECH INDOOR GALA a trénink odpadá!!! ALE!! POKUD se dostavíte před 15.hod. k HLAVNÍMU VSTUPU DO HALY(na ulici mezi Ostravar arénou a Clarionem) můžu svěřence do haly převést, aby se na závody podívali. Trenérka A.Š.