Aktuality tréninkové skupiny Fatimy Kostkové - ročník 2007

info

Vážení rodiče, 


  rozjel se nám školní rok 2020/2021
Tréninky budou probíhat 3x týdně v časech 15:30 - 17:00
Na děti se budu těšit každé úterý, čtvrtek a pátek. 

Co nás čeká: 
15.9. - 4. kolo družstev ml. žactva - Frýdek - Místek
28.9. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva - Olomouc (odjezd busu 7:20)

hezké dny, fati

JARNÍ PRÁZDNINY

Tréninky v týdnu od 10.-14.2 . NEBUDOU.

  Ostraváci, užijte si prázdniny! 

fati

Nečekaná medaile z Mistrovství Moravy a Slezska!

Mistrovství Moravy a Slezska.
  Pro mladší žactvo největší závody halové sezóny, takže už jen účast na tomto “hormonálním” mistrovství je úspěch. O trochu nečekanou, za to ještě víc parádnější medaili se postarala Emma Kron ve skoku vysokém. Teprve druhý závod = 134cm nůžkama!(za mou trenérskou kariéru to je první medaile z tohoto sektoru) A druhá Ema sice “nezacinkala”, ale vůbec nemusí věšet hlavu! V rozběhu na 60m zaostala jen setinku za svým osobákem. Finálový běh už byl nad naše síly. Děvčata na prvním a druhém místě předvedla časy 8.19s, respektive 8.22s - to se do budoucna bude posouvat jedna báseň! Emča tak na nejkratším sprintu pátý flek v čase 8.56s a v dálce nový osobní halový rekord - 437cm! Který stačil na 8. místo.

Dále naši skupinu reprezentovali Honza ve skoku vysokém, Adri na překážkách a ve skoku vysokém a Nelča na trati 150m - díky za předvedené výkony :-)

fati

 

Halová sezóna 2020

 

 

   Halová sezóna je pro mladší žactvo velice skromná, co se závodů týče. Sotva jsme absolvovali pár startů, tak už se blíží její vrchol. I přes to, že se s atletikou stále jen seznamujeme, tak mi mlaďoši dělají předvedenými výkony radost.

  Na Přeboru kraje se blýskla Ema Procházková, která získala stříbrnou medaili na nejkratší sprinterské trati a čas 8.5s ji dokonce zařadil na osmou pozici republikových tabulek. Z Přeboru to byla za náš tým jediná medaile, ale všechna tzv. finálová umístění jsou pozitivní. Bramboru bral na překážkách Aďa Piecha, dvě pátá místa přidala děvčata Ema Procházková (skok daleký) a Verča Večeřová (skok vysoký). A do osmičky se ještě vešly Adri Šeděnkova (800m) a Terka Janečková (skok vysoký).

  Další možnost si zazávodit jsme využili při "vložených závodech". Vyzkoušeli jsme trať dlouhou 150m. Svou rychlost opět potvrdila Ema Procházková, ze které těží i ve skoku dalekém, kde pravidelně skáče za 4 metry.

  Na Halovém skokanovi tuto hranici přelétla rovnou tři děvčata! Zmíněná Emča Procházková, stále se zlepšující Eliška Kopcová a Emma Kron. Emma přidala k stříbrné placce z dálky i zlato ve skoku vysokém. Při své premiéře překonala laťku ve výšce 130cm. Stejně se dařilo i kapitánovi Honzovi, který výškařskou soutěž výhral a v dálkařském sektoru měl jen jednoho přemožitele. Honza tak zachránil klučičí část skupiny, která je na marodce.

Za moc hezké výkony a reprezentaci klubu vám děkuji!

 

V pátek nás čeká Mistrovství Moravy a Slezska.
Propozice https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/41394

přihlásila jsem:
Ema - 60m, dálka
Emma - dálka, výška

Nela - 150m
Eliška - 60m, dálka

Adri - 60m př., výška

Terka - výška
Honza - 60m, výška

Tom - 60m
marodka: Adam, Verča, Mates, (Naty??)

Jak jsem již několikrát zmiňovala, jde o výběrové závody. Může se stát, že někdo nebude vybrán - dozvíme se to den před závodem, ale jsem pozitivní :-)))

Ve čtvrtek na tréninku ještě doladíme formu :o)

fati

tréninky pouze v hale/atletickém tunelu

Vážení rodiče, 

 

 v roce 2020 budou oba tréninky probíhat v atletickém tunelu. Čas zůstává stejný 15:30-17:00.
Začínáme 7.1.

přeji hezké svátky a do nového roku jen to NEJ

fati