Halová sezóna 2020

 

 

   Halová sezóna je pro mladší žactvo velice skromná, co se závodů týče. Sotva jsme absolvovali pár startů, tak už se blíží její vrchol. I přes to, že se s atletikou stále jen seznamujeme, tak mi mlaďoši dělají předvedenými výkony radost.

  Na Přeboru kraje se blýskla Ema Procházková, která získala stříbrnou medaili na nejkratší sprinterské trati a čas 8.5s ji dokonce zařadil na osmou pozici republikových tabulek. Z Přeboru to byla za náš tým jediná medaile, ale všechna tzv. finálová umístění jsou pozitivní. Bramboru bral na překážkách Aďa Piecha, dvě pátá místa přidala děvčata Ema Procházková (skok daleký) a Verča Večeřová (skok vysoký). A do osmičky se ještě vešly Adri Šeděnkova (800m) a Terka Janečková (skok vysoký).

  Další možnost si zazávodit jsme využili při "vložených závodech". Vyzkoušeli jsme trať dlouhou 150m. Svou rychlost opět potvrdila Ema Procházková, ze které těží i ve skoku dalekém, kde pravidelně skáče za 4 metry.

  Na Halovém skokanovi tuto hranici přelétla rovnou tři děvčata! Zmíněná Emča Procházková, stále se zlepšující Eliška Kopcová a Emma Kron. Emma přidala k stříbrné placce z dálky i zlato ve skoku vysokém. Při své premiéře překonala laťku ve výšce 130cm. Stejně se dařilo i kapitánovi Honzovi, který výškařskou soutěž výhral a v dálkařském sektoru měl jen jednoho přemožitele. Honza tak zachránil klučičí část skupiny, která je na marodce.

Za moc hezké výkony a reprezentaci klubu vám děkuji!

 

V pátek nás čeká Mistrovství Moravy a Slezska.
Propozice https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/41394

přihlásila jsem:
Ema - 60m, dálka
Emma - dálka, výška

Nela - 150m
Eliška - 60m, dálka

Adri - 60m př., výška

Terka - výška
Honza - 60m, výška

Tom - 60m
marodka: Adam, Verča, Mates, (Naty??)

Jak jsem již několikrát zmiňovala, jde o výběrové závody. Může se stát, že někdo nebude vybrán - dozvíme se to den před závodem, ale jsem pozitivní :-)))

Ve čtvrtek na tréninku ještě doladíme formu :o)

fati