Aktuality tréninkové skupiny Ivety Fic- ročník 2009

zrušení tréninků do konce nouzového stavu

Vážení rodiče,
dle nařízení vlády o omezení volného pohybu a zákazu shromažďování RUŠÍM tréninky, prozatím do konce nouzového stavu. Až bude nějaké další info, ozvu se. Omlouvám se za komplikace a pevně věřím, že to bez porušení psychiky zvládnete a budeme se zase setkávat s dětmi při troše odreagování.

Držte se, trenérka.

tréninky pro tento týden 20., 22.

Dobrý den,
tréninky pro tento týden , tedy 20. a 22. proběhnou v Bělském lese z důvodu nařízení vlády a nedostatečné kapacity stadionu pro rozdělení sektorů a podobně. Sraz bude v 15:30 hodin na konečné zastávce tramvaje č.11-Zábřeh. Momentálně je tam nějaká výluka, tudíž je zavedena náhdradní autobusová doprava (NAD2), přesto se tam lze dostat, byť s nějakým přestupem (jeden z posledních spojů včasného příchodu je 15:27). Samozřejmě připomínám nařízení vlády o shromažďování s maximálním počtem 6 osob. Původně jsem Vás chtěla protočit všechny po skupinkách, ale pan trenér Marek je časově vytížen, takže já za jeden trénink jsem schopna odtrénovat 10 dětí (2 skupinky po 5 lidech).
Takže zkracuji trénink na 45minut -1 hodinu. Zítra v 15:30 očekávám prvních 5 dětí dle seznamu a v 16:20 očekávám druhou skupinku. Sraz je tedy na konečné zastávce tramvaje č. 11, následně se společně přesuneme na pilinovku nebo podle aktuálních možností.
seznamÚT  1.skupina (od 15:30):
Apriasová     Karla      
Bednařík      Martin             
Blažeková     Ema      
Caha             Daniel      
Kasková      Alena
 
seznamÚT 2.skupinka (od 16:20)
Francová     Vanessa
Hajná      Eliška      
Hanzlíková     Emílie       
Chmelová     Magdaléna   
Čapčuch     Lukáš  
         
 
seznam ČT 1. skupinka (od 15:30) :
 
Král     Miroslav      
Uchytil      Lukáš
Migdal     Alan    .      
Pluhař     Tomáš     
 
seznam ČT 1. skupinka (od 16:20):
Zmeškalová Nela     
Rettová     Anna      
Sekerová     Johana      
Schmidtová     Alexandra      
Šlahorková     Michaela      
 
(Zbytek již v seznamu není, z toho důvodu, že už jsme si psali a takové podmínky Vám nevyhovují, kdyby byla ještě nějaká úprava, napíšu.)
 
 
V případě že víte, že VAŠE dítě nepřijde a ani nemá v plánu chodit třeba do konce nouzového stavu nebo jen na daný trénink, NAPIŠTE MI TO PROSÍM. Chápu, že byste si to představovali jinak, já taky, ale prostě jsou tady podmínky a je to jediné řešení, které já jsem teď schopna vymyslet.  Další týden se snad vejdeme na stadion, budou prázdniny, tak uvidíme, co vymyslíme dále.

Děkuji za trpělivost, pevné nervy, trenérka.

čtvrteční trénink 15.10.

Dobrý večer,
informací je spousty, funkční řešení nejdou vymyslet přes noc. Takže prozatím zítřejší trénink 15.10. RUŠÍM! Od další týdne už budu mít k dispozici rozvrh stadionu (jestli se na něho mladší žactvo vejde), takže Vám budu moct sdělit klíč, podle jakého budeme trénovat, popřípadě zda se přesuneme na jiné sportoviště.

Děkuji za trpělivost, trenérka.

Trénink 13.10.+ info nouzový stav

Vážení rodiče,
schválně jsem čekala až do dnešního rána(kvůli další tiskovky), abych Vám napsala, jak se tedy věci mají. Dnešní trénink (13.10.) se dle nařízení vlády ještě může uskutečnit, pro nás skoro bez omezení (20 dětí jsem ještě na tréninku nepotkala, navíc ještě za nepříznivého počasí). Takže dnes normálně sraz pod hodinami v 15:30 hodin, potom se přesuneme pod přístřešek, avšak vzhledem k hodně vlezlému počasí trénink zkracuji pouze na 1 hodinu, tudíž budeme končit v 16:30 hodin.
Od středy mají platit nová nařízení vlády a to v zákazu shromaždování se v maximálním počtu 6 osob venku, včetně sportovců, tudíž než to bude upřesněno s ohledem na provoz stadionu a podobně, tak čtvrteční trénink nechávám s otazníkem. Je jasné, že pokud se sejdeme, tak jen v 6ti a počasí se taky ještě nemá zlepšit.
Takže dnes se na zocelence budu těšit, jak obvykle, ohledně čtvrtečního tréninku a  následujících do konce nouzového stavu, upřesním podle jakého klíče a zda vůbec se budeme setkávat.

Pevné nervy a hodně zdraví, trenérka.

Trénink 17.9.

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 17.9.2020 proběhne trénink s trenérkou Fatimou Kostkovou, ve stejný čas (15:30hodin, pod hodinami). Já se omlouvám, mám pracovní povinnosti, příští týden už budeme fungovat opět společně. Děkuji za pochopení, s pozdravem trenérka.