Aktuality tréninkové skupiny Ivety Fic- ročník 2009

Trénink 17.9.

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 17.9.2020 proběhne trénink s trenérkou Fatimou Kostkovou, ve stejný čas (15:30hodin, pod hodinami). Já se omlouvám, mám pracovní povinnosti, příští týden už budeme fungovat opět společně. Děkuji za pochopení, s pozdravem trenérka.

Zrušení tréninku 8.9.

Vážení rodiče,
některé děti jsem na tréninku ještě vůbec neviděla, tak připomínám, v úterý 8.9. je trénink zrušen z důvodu konání Zlaté tretry.  Ve čtvrtek 10.9.2020 trénink už ve standartním režimu.
 
Shrnuji, co jsem říkala na 1.tréninku. Sraz vždy na rozcvičovacím stadionu v 15:30 hodin pod hodinami. Trénujeme za každého počasí, pokud nedám vědět zprávu o nějaké jiné změně. V chladném počasí vyžaduji vysoké ponožky (ne ty krátké, kotníkové), vrstvit oblečení (funkční triko, triko, mikina, bunda), pořídit i šátek nebo tenčí čepici, nebo zkrátka nějakou čelenku přes uši, rukavice. V žádném případě nebude dítě běhat v péřové bundě, klidně ať v tom na trénink přijde a má si co obléct, jakmile půjde spocené domů, ale v průběhu tréninku jen nějaká tenká bunda.  Samozřejmě se může stát, že bude teplý podzim a nic z toho potřebovat nebudou, ale do listopadu trénujeme venku, potom budeme střídat halu a tělocvičnu -ZŠ kpt. Vajdy, info dodám, až to bude aktuální.
 

S pozdravem trenérka. 

1.trénink

Vážení rodiče,

první trénink proběhne v úterý  1.9.2020, sraz u hlavní vrátnice, při vstupu na stadion v 15:30hodin. S sebou již sportovní oblečení, na úvod něco málo řeknu k organizaci, potom si i protáhneme těla.

S pozdravem trenérka, tel. 608 610 248.