Aktuality tréninkové skupiny Ivety a Jirky - ročník 2008

halový skokan

Vážení rodiče,
v úterý 28.1.2020 proběhne v rámci tréninku závod "halový skokan"- skok do výšky a dálky, účasnit se budou všichni obou disciplín, jedná se o uzavřený závod pouze pro mladší žactvo v rámci Vítkovic, propozice zatím nejsou dostupné na stránkách, tak odkaz ještě nepošlu.
Sraz účastníků-14:50hod. v atletickém tunelu, tam kde míváme tréninky (do 15hodin musí proběhnout prezentace závodníků), samotný závod začne v 15:30hod, předpokládaný konec je v 17hodin, ale může se to prodloužit dle počtu účastníků.
Ve čtvrtek se mi děti nahlásí na tréninku, pro zbylé přihlášky přijímám zase do pátku, do19hodin.
Vzhledem k výše zmíněnému úterní trénink v tělocvičně NEPROBĚHNE, místo toho jsou závody v hale, ve čtvrtek 30.1. budeme mít trénink klasicky, rovněž v hale.
 
Další informace pro Vás, kvůli krádežím bot z botníku v atletické hale budou tyto uzamčeny a klíče vydávány pouze trénérům, proto si děti budou brát obuv do skříňky a mohou si ji uzamknout. Dejte prosím dětem nějaký igelitový sáček nebo tašku, protože nevím, zda na tohle provozovatelé haly myslí, děkuji.
 

Případné dotazy, volejte, pište, s pozdravem trenéři.

1.závody

Vážení rodiče,

tuto neděli 12.1.2019 v Ostravě budou 1.závody pro vaše děti. Prvním rokem vstupují do "mladšího žactva" a velice bych nerada, aby to dětem způsobovalo nějaké traumatizující následky, nicméně k tréninkům závody patří. Hlavně to nijak nedramatizovat, ať to berou jako měřený trénink :-).  Odkaz na časový harmonogram zde: https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/41391
(vysvětlivky: Žkm- mladší žákyně, Žcm- mladší žáci, tyto zkratky vás zajímají, to jsou r. 2008)
 
Přihlášeny jsou tyto děti:
1. Viki-60přek, 60m
2.Sofie- 60m, dálka
3. Emma- 60m, 800m
4. Richard- 60překy, 60m
5. František- 60m
6. Barča- 60přek, 60m
7. Lucie- 60m
8. Mája- 60překy, 800m
9. Elen- 60m
10. Anička- 60přek, 60m
11. Matylda- 60m, dálka
12. Kačka- 60m, dálka
 
Většina má tyto disciplíny, protože si je sami vybrali a ty další disciplíny půjdou na dalších závodech a to:

29.1. ne závod 150, 300, 800, 1500m

??.(asi na začátku února, datum není stanoveno)  Halový skokan – výška+dálka 
P.S. neznamená to, že potom všichni půjdou všechny disciplíny, ale jen jak se domluvíme :-) takže třeba jen 150 nebo 300
Jinak závody si můžete vždycky najít na stránkách https://www.atletika.cz/, vlevo je kalendář akcí, tam si kliknete na požadovyný měsíc, můžete vybrat i datum a lze se podívat na veškeré závody, které jsou a potom i výsledky závodů.
Zjednodušený přehled je na stránkách: https://zactvo.atlevitko.cz/index.php/terminovka
 
Kdyby si to někdo ještě rozmyslel a chtěl se dohlásit, zavolejte nebo mi napište mail, Poslední přihlášky přijimám do zítřku 10.1.2019 v 19:00hodin.
SRAZ PRO ZÁVODNÍKY v neděli: 9:20hod v atletickém tunelu, jak jsou zvyklí, ať se převlečou, v tunelu se rozcvičíme společně a potom si vezmou všechny věci a přesuneme se o patro výš do haly, tam si věci dají na tribunu.
 
K oblečení na závody: Samotný závod poběží v kraťasech (úplejší) a oddílovém dresu (doustanou v neděli), s sebou ať mají dlouhé kalhoty, mikinu nebo triko s dlouhým rukávem nebo něco, ať zkrátka nevychladnou a v žádném případě tam nebudou celou dobu pobíhat v kraťasech. Tenisky beru jako samozřejmost (kdo má navíc tretry, přibalí i tretry, které obuje až na samotný závod). S sebou, ať mají pití (nejlépe čistou vodu bez bublinek, popřípadě nějakou šťávu s vodou), nenosit žádné Fanty, Koly a podobné střely :-) a nějakou menší svačinku, většina z nich to bude mít rychle za sebou, ale ať mají něco.
Snad jsem na nic nezapomněla, případné dotazy pište, volejte.

Tréninky přes svátky

Vážení rodiče,
jen pro připomenutí, v případě, že děti doma neřekly, jak budou následující tréninky. Zítra, tedy od 24.12. 2019 až do 1.1.2020 mají děti od tréninků volno, ať si užijete společně strávené chvíle. Ve čtvrtek 2.1.2020, i když mají děti volno, tak trénink proběhne klasicky v hale, v obvyklý čas. Další týdny, od 6.1.2020 zase klasický režim, jak jste byli zvyklí doposud. První závody, již jako mladší žáci proběhnou 12.1.2020, bližší info dodám, až to bude aktuální.

Přejeme Vám poklidné svátky, plné radosti.

Změna v organizaci

Vážení rodiče,
nastala organizační změna, omlouvám se za komplikace. Tento týden, abych to stihla říct dětem a vy jste na to rovněž mohli zareagovat budeme v úterý i ve čtvrtek v hale, v atletickém tunelu, místo srazu i čas zůstává stejný, ale od příštího týdne (od 19.11) budeme fungovat následovně:
 
ÚTERÝ- tělocvična ZŠ Kapitána Vajdy
ČTVRTEK- hala, Vítkovice
 
Tudíž je to přesně naopak, než jsem Vám psala dříve, ještě jednou se omlouvám za dezinformace a doufám, že se ve správný den vždy potkáme na správném místě :-) .
 

S pozdravem trenéři.

Přesun do vnitřních prostor

Vážení rodiče,
od příštího týdne už budeme střídat halu a tělocvičnu.
ÚTERÝ: 15:30 tunel (v atletické hale) https://www.google.com/maps/@49.8048202,18.2476078,460m/data=!3m1!1e3 - mapa, přikládám i foto, abyste nemuseli hledat vchod - je ze strany od hotelu Puls, vchodem z ulice Závodní se NEDOSTANOU, musí se to obejít celé dokola, pokud jezdí tramvají č.11. Pokud pojedou tramvají č. 2 nebo 7, projdou právě kolem vchodu na zimní stadion, Hotel Puls, sejdou schody dolů a už bude přímo naproti nim vchod. Pokud budeme děti vozit, tak po ulici Závodní odbočit potom pořád rovně dolů, doprava, znovu doprava, přes závoru a jsou tam prosklené dveře.
 
sraz u branky před školou.
 
V obou prostorách není až takové teplo, proto doporučuju dlouhé elasťáky, max.třičtvrťáky, triko a triko s dlouhým rukávem nebo mikinu. S sebou vždy čistou obuv na přezutí. V hale si boty odloží do botníku, dále do atletického tunelu pokračují už v teniskách, kde jsou normálně šatny k převlečení.
 
Snad jsem na nic nezapomněla, kdyby něco, volejte.

Pěkné dny přejí trenéři.