Aktuality tréninkové skupiny Ivety a Jirky - ročník 2008

Změna v organizaci

Vážení rodiče,
nastala organizační změna, omlouvám se za komplikace. Tento týden, abych to stihla říct dětem a vy jste na to rovněž mohli zareagovat budeme v úterý i ve čtvrtek v hale, v atletickém tunelu, místo srazu i čas zůstává stejný, ale od příštího týdne (od 19.11) budeme fungovat následovně:
 
ÚTERÝ- tělocvična ZŠ Kapitána Vajdy
ČTVRTEK- hala, Vítkovice
 
Tudíž je to přesně naopak, než jsem Vám psala dříve, ještě jednou se omlouvám za dezinformace a doufám, že se ve správný den vždy potkáme na správném místě :-) .
 

S pozdravem trenéři.

Přesun do vnitřních prostor

Vážení rodiče,
od příštího týdne už budeme střídat halu a tělocvičnu.
ÚTERÝ: 15:30 tunel (v atletické hale) https://www.google.com/maps/@49.8048202,18.2476078,460m/data=!3m1!1e3 - mapa, přikládám i foto, abyste nemuseli hledat vchod - je ze strany od hotelu Puls, vchodem z ulice Závodní se NEDOSTANOU, musí se to obejít celé dokola, pokud jezdí tramvají č.11. Pokud pojedou tramvají č. 2 nebo 7, projdou právě kolem vchodu na zimní stadion, Hotel Puls, sejdou schody dolů a už bude přímo naproti nim vchod. Pokud budeme děti vozit, tak po ulici Závodní odbočit potom pořád rovně dolů, doprava, znovu doprava, přes závoru a jsou tam prosklené dveře.
 
sraz u branky před školou.
 
V obou prostorách není až takové teplo, proto doporučuju dlouhé elasťáky, max.třičtvrťáky, triko a triko s dlouhým rukávem nebo mikinu. S sebou vždy čistou obuv na přezutí. V hale si boty odloží do botníku, dále do atletického tunelu pokračují už v teniskách, kde jsou normálně šatny k převlečení.
 
Snad jsem na nic nezapomněla, kdyby něco, volejte.

Pěkné dny přejí trenéři.

trénink 29.10.2019

Vážení rodiče,
příští týden v úterý mají děti prázdniny, tak respektujeme to, že budete s dětma někde na výletech a podobně, nicméně pro zájemce trénink proběhne v úterý 29.10.2019 v 10:00 hodin klasicky na stadioně. Na místě bude přitomen pouze pan trenér Jirka. Ve čtvrtek 31.10. budeme ještě poslední trénink venku v obvyklý čas, potom Vám ještě další info napíšu.

S přáním pěkných dnů, trenéři Ivet a Jirka.

Trénink 19.9.

Vzhledem k velmi vlezlému počasí, zkracuji trénink na hodinu, abychom se společně aklimatizovali na zimu postupně a neonemocněli. Začátek 15:30, konec 16:30hod.

S pozdravem trenéři.

4boj

Vážení rodiče,
děti mají jedny z prvních závodů se staršími dětmi za sebou, moc bych je chtěla pochválit, že to s klidnou hlavou zvládly a nezalekly se starších závodníků. zde je odkaz na výsledky https://online.atletika.cz/vysledky/40692/.
Zítra obvyklý čas, stejné místo, budeme se těšit.
(tento text jsem zasílala i hromdným mailem všem rodičům, kdyby někomu nepřišel, napište mi, ať Vás do seznamu připíšu, jinak je třeba i zkontrolovat SPAM a hromadnou poštu)

S pozdravem trenéři Ivet a Jirka.