Aktuality tréninkové skupiny Michaely Skórové - Kondiční atletika starší

Kondiční atletika starší - info

Ahoj, dneska trénink opět v 16:30 tak jako včera. Tréninky jsou v podělky, úterky a čvrtky od 16:30 hod. Pokud bude nějaká změna, napíšu vám, jinak klasika 😊

Členové Kondiční atletiky starší mají svou stránku na Facebooku 

 SSK Vítkovice Kondiční atletika starší

Správcem je trenérka Míša Skórová, dozvíte se informace o trénincích, pořádaných akcích.

Dnes 13.2. není trénink!

Ahojky, děcka, kdo si to přečtěte, prosím napište mi!!!! Moje chyba, nekoukla jsem na počasí, dneska je -7, nechci vás v takových mrazech honit venku, takhle narychlo už toho moc nevymyslíme, výjimečně můžeme dát volno a ten trénink nahradit jiný den.

Míša Š.

MMaS žactva - pá 3.2.

 pátek 3.2. se koná MMaS žactva. Kdo chce jít závodit? Časový pořad závodu najdete na webu zactvo.atlevitko.cz Zájemci nechť se mi do neděle ozvou! Ostatní bych poprosila o pomoc s organizací - nejen, že si přivyděláte, ale i já pak budu mít jednodušší výběr lidí na Tretru ;)

Dočasná změna tréninků!

Ahojte, jelikož je zítra v hale Athletics Indoor a já i druhá Míša tam závodíme, tak nebude úterní trénink.
Místo toho mám pro vás nabídku, nevím jak to máte se školou a s ostatními koníčky, proto se vás ptám a taky proto, ať někdo na ten trénink přijde.
Místo úterního tréninku bychom dali trénink ve středu na stadione v 5 hodin a do 6. A ve čtvrtek by byl trénink normálně v 16:30 opět na stadione.
Vyjádřete se k tomu prosím na facebooku. Děkuji, Míša 

Aktuality

Neregistrovaní v Českého atletického svazu, tudíž nejen, že nemohou závodit, ale jsou nepojištění pro případ úrazu na tréninku! Kdo jste již papír ztratili, řekněte, dám vám jej. K vyplnění potřebujete potvrzení lékaře, že můžete sportovat (stačí třeba, pokud jste byli u lékaře kvůli školy v přírodě apod.) + 100kč. Registrace platí 5 let.
Glembková Klára, Tereza PražákováJulča PriesolováKačka SádeckáStanislav Šebesta

Chybějící členské příspěvky:Glembková Klára

 

Pojďme dořešit resty a začít nový rok s čistým štítem :)

 

Tréninky

Zítra 20.12. poslední trénink venku. Ve čtvrtek pak poslední předvánoční trénink normálně v tunelu. Od nového roku budou již všechny tréninky uvnitř. Navíc na vás bude čekat nová trenérka, se kterou se budeme střídat. Jak jsem vám říkala na tréninku, v posledním týdnu v lednu (23. - 27.1.) bude pro nás uzavřen tunel. Nějaký trénink zřejmě zvládneme venku, ale můžeme jít namísto tréninku třeba na bazén, když utvoříme menší skupinky, tak i třeba na boulder. Zde máte prostor se chytit iniciativy a přijít s jakýmkoli jiným nápadem.

Všem, se kterými se již tento týden na tréninku neuvidím, tak pěkné a pohodové Vánoce!