Propozice závody

so 12.5. Krajský přebor ml. žactva Opava

POŘADATEL

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Sokol Opava 

Sraz v 8:15 u Městského stadionu Ostrava, návrat do 15 hodin

SOUTĚŽE

Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, oštěp 500g, kriket,
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 2kg, oštěp 400g, kriket,

ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

Závodní kancelář je otevřena v tělovičně od 9 hodin pro prezentaci

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů do středy 9.5.2018

ROZCVIČOVÁNÍ

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na vedlejší travnaté ploše s pilinkou a na ochozu stadionu.

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v tělocvičně u stadionu v době od 9 hodin do 14 hodin.

VÝSLEDKY

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v průchodu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

ČASOVÝ POŘAD

sobota, 12.5.2018

ČASDISCIPLÍNY
10:00 60 m př. Žcm Běh 1výška Žkmtyč Žkmdálka Žcmkriket Žkm
10:10 60 m př. Žkm Běh 1
10:30 800 m Žcm Běh 1
10:40 800 m Žkm Běh 1
10:50 60 m Žcm Rozběh 1
11:00 výška Žcmtyč Žcmkriket Žcm
11:10 60 m Žkm Rozběh 1
11:20 výška Žcmdálka Žkm
11:40 1500 m Žcm Běh 1
11:50 1500 m Žkm Běh 1koule 3kg Žcmoštěp 400g Žkm
12:00 60 m Žcm Finále A
12:05 60 m Žcm Finále B
12:10 60 m Žkm Finále A
12:15 60 m Žkm Finále B
12:35 300 m Žcm Běh 1koule 2kg Žkmoštěp 500g Žcm
12:50 300 m Žkm Běh 1
13:00 150 m Žcm Běh 1
13:20 150 m Žkm Běh 1
13:40 4x60 m Žcm Běh 1
13:50 4x60 m Žkm Běh 1

čt 10.5. 2. kolo družstev ml. žactva Opava

POŘADATEL

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Sokol Opava 

SRAZ ve čtvtrek 10.5. v 13:15 před stadionem, návrat cca ve 20:30

SOUTĚŽE

Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, oštěp 500g, kriket,
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 2kg, oštěp 400g, kriket,

ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

Závodní kancelář je otevřena v tělovičně od 14,30 hodin pro poradu vedoucích, prezentaci, kontrola a oprava přehledu startujících.

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů nepozději do středy 9.5..

ROZCVIČOVÁNÍ

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na vedlejší travnaté ploše nebo na ochozu stadionu.

VÝSLEDKY

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v průchodu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

ČASOVÝ POŘAD

čtvrtek, 10.5.2018

ČASDISCIPLÍNY
15:30 60 m př. Žkm Běh 1výška Žkmdálka Žcmkoule 3kg Žcmoštěp 500g Žcmkriket Žkm
15:50 60 m př. Žcm Běh 1
16:20 60 m Žkm Běh 1
16:50 60 m Žcm Běh 1
17:20 800 m Žkm Běh 1
17:30 800 m Žcm Běh 1výška Žcmdálka Žkmkoule 2kg Žkmoštěp 400g Žkmkriket Žcm
17:40 300 m Žkm Běh 1
18:00 300 m Žcm Běh 1
18:20 1500 m Žkm Běh 1
18:30 1500 m Žcm Běh 1
18:40 150 m Žkm Běh 1
19:10 150 m Žcm Běh 1
19:40 4x60 m Žkm Běh 1
19:50 4x60 m Žcm Běh 1

čt 3.5. 1. kolo družstev st. žactva Opava

SRAZ

Ve čtvrtek ve 13:15 před stadionem, návrat cca 19:45 tamtéž

 

SOUTĚŽE

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g,
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g,

 

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů do středy 2. května

KONTROLA NÁČINÍ

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v průchodu pod tělocvičnou.

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v tělocvičně u stadionu a to v době od 14 hodin do 20 hodin.

ČASOVÝ POŘAD

čtvrtek, 3.5.2018

ČASDISCIPLÍNY
15:30 100 m př. Žky Běh 1tyč Žcidálka Žkydisk 0,75kg Žkykladivo 4kg Žci
15:50 100 m př. Žci Běh 1
16:00 800 m Žky Běh 1
16:10 800 m Žci Běh 1
16:20 60 m Žky Běh 1výška Žkydisk 1kg Žcikladivo 3kg Žky
16:30 60 m Žci Běh 1
16:50 300 m Žky Běh 1tyč Žkydálka Žci
17:00 300 m Žci Běh 1koule 4kg Žcioštěp 500g Žky
17:10 1500 m Žky Běh 1
17:30 1500 m Žci Běh 1výška Žci
17:50 200 m př. Žky Běh 1
18:00 200 m př. Žci Běh 1koule 3kg Žkyoštěp 600g Žci
18:20 150 m Žky Běh 1
18:30 150 m Žci Běh 1
18:50 4x60 m Žky Běh 1
19:00 4x60 m Žci Běh 1

26.4. čt 1. kolo družstev ml. žactva - 5boj

 

POŘADATEL

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl SSK Vítkovice, z.s. 

DATUM

26.4.2018 

MÍSTO

Ostrava- Vítkovice 

VEDOUCÍ ČINOVNÍCI

Ředitel závodu Mgr. Augustin Šulc 775048782 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hlavní rozhodčí Vandrolová,CSc Danuše    
Technický ředitel JUDr. Aleš Miko    

STARTUJÍ

ročníky 2005 - 2006
ročníky 2005 - 2006
 

SOUTĚŽE

Ml. žáci 60 m, 800 m, 60 m př., dálka, kriket, pětiboj,
Ml. žákyně 60 m, 800 m, 60 m př., dálka, kriket, pětiboj,

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Závodníky přihlašujte pouze do soutěže v pětiboji. Individuální starty v jednotlivých disciplínách nebudou povoleny.

ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

Závodní kancelář je otevřena v den závodů od 14,30 hodin.

PŘIHLÁŠKY

Závodí všichni mladší žáci a žákyně, vedoucí je přidělí do družstev. Závod je pro všechny povinný, omluvenky jen z vážných důvodů. Potvrďte start u svého trenéra do úterý 24.4.

ČASOVÝ POŘAD

čtvrtek, 26.4.2018

ČASDISCIPLÍNY
15:00 pětiboj Žcmpětiboj Žkm
15:30 60 m př. Žcm
15:50 60 m př. Žkmkriket Žcm
16:20 60 m Žcmdálka Žkm
17:00 60 m Žkmdálka Žcm
17:20 kriket Žkm
17:40 800 m Žcm
18:00 800 m Žkm

27.2. út Kontrolní závod mladších i starších

Přihlášky : od pátku do neděle 25.2. u svých trenérů

.Disciplíny ml. žactvo: 60m, 800m, dálka, výška, koule 2 a 3kg

                    st. žactvo: 60m, 150m, 800m, 60m překážek, výška, dálka, koule 3 a 4kg

Rozcvičování: v atletické hale nahoře, ne v tunelu

 

Časový pořad

 do 15:00 škrty

15:20   60př STD

15:25   60př STH

15:30   60m MLD              dálka H            výška D

15:45   60m STD

16:00   60m MLH                                                           koule D

16:15   60m STH              dálka D

16:30   800m MLD                                    výška H

16:40   800m MLH                                                      koule H

16:50   800m STD

17:00   800m STH

17:10   150m STD

17:20   150m STH

20.2. út Youth Athletic Indoor III

YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III

Pořadatel : technicky zajišťuje AK SSK Vítkovice.
Datum a místokonání: úterý 20.února 2018 od 15.00 hodin, Atletická hala Ostrava Vítkovice.
Ředitel závodů : Oldřich Zvolánek 
Hlavní rozhodčí : ing. František Fiala 
Technicko–organizační delegát: Vladimír Černý 

Přihlášky: u svých trenérů do pondělí 19.2. 18:00
Startovné : hradí oddíl 
Technické ustanovení :
a) do finále v běhu na 60m a 60m př. postupuje vždy 8 závodníků s nejrychlejšími časy. b) nasazení do běhů na 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m bude podle dosažených časů c) Základní výšky budou stanoveny na místě.
Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy časového pořadu, na základě provedené konečné prezentace.


Časový program:
15.00 60m př. Žky R Tyč Žci Výška Žci Dálka Žky Koule Žci
15.15 60m př. ŽciR
15.30 60m ŽkyR
15.45 60m ŽciR
16.10 60m př. ŽkyF
16.15 60m př. ŽciF
16.25 60m ŽkyF
16.30 60m ŽciF
16.40 300m Žky
17.00 300m Žci Tyč Žky Výška Žky Dálka Žci Koule Žky
17.20 1500m Žky
17.35 1500m Žci
17.50 150m Žky
18.10 150m Žci
18.30 800m Žky
18.45 800m Žci
19.00 3000m Žci